Zamknij

Biuro do wynajęcia - jak znaleźć idealny dom dla Twojej firmy?

13:47, 24.03.2021 | WP
Skomentuj

Założenie i prowadzenie własnej firmy jest ekscytujące. Otwiera się przed nami wiele możliwości, a my mamy okazję wyjść do świata ze swoimi pomysłami, propozycjami i produktami. Zaczynamy współpracować z innymi fachowcami i budować swoją markę. Każdy, kto swój biznes prowadzi, wie doskonale, że nawet drobne detale mają znaczenie. Przy poszukiwaniu nowej siedziby firmy nie jest inaczej.

Nowe biuro będzie domem dla naszej firmy i jej pracowników, dlatego do jego wyboru warto podejść z uwagą i dobrym przygotowaniem. Z tego artykułu dowiesz się, co może zaoferować biuro o wysokim standardzie i dlaczego to właśnie w takim miejscu warto otworzyć swoje podwoje.

Idealna lokalizacja
Mówi się, że ideałów nie ma i może to prawda, jednak świetna lokalizacja zmienia wiele, dlatego warto o nią zawalczyć. Adres firmy jest elementem jej image’u, a na pewno wpływa na to, jakich specjalistów przyciągamy do siebie swoją ofertą pracy. Jak wiadomo, rynek pracy jest konkurencyjny, warto zatem zadbać o to, by usytuować się na „wygranej” pozycji.
Optymalna lokalizacja to położenie blisko centrum miasta lub w świetnie skomunikowanej dzielnicy. Dużym atutem będzie szeroka dostępność różnych sklepów usługowych, restauracji czy miejsc kultury. Oczywiście podstawą jest obecność przystanków komunikacji miejskiej, a dużą zaletą, obecność drogi rowerowej. Popularność zyskują również biura położone w zielonych okolicach, czyli w pobliżu parków czy miejsc, gdzie zieleń jest obecna. Nie tylko poprawia to estetykę danego miejsca, ale również służy naszym pracownikom, którzy mogą korzystać z terenów zielonych podczas przerwy w pracy.

Źródło: Gdański Business Center w Warszawie

Prezencja
Styl architektoniczny budynku oraz jego wnętrza to aspekt, na który również musimy zwrócić uwagę. Nowoczesne kompleksy, takie jak na przykład Gdański Business Center w Warszawie, oferują nam najwyższy standard pod każdym względem – zarówno tym technicznym, jak i estetycznym. Prezencja w biznesie jest niezwykle istotna, dlatego warto postawić na budynek, który będzie nas dobrze reprezentować.
Obecnie w trendach architektonicznych znajdziemy wiele materiałów odwołujących się do natury. Będą to drewno, kamień, roślinność. Projektanci biurowców dbają o to, by nie tylko lobby dobrze się prezentowało, ale także strefy dla gości i klientów oraz strefy rekreacyjne dla pracowników. W nowoczesnych biurowcach pojawią się zatem zielone tarasy i dziedzińce, starannie zaprojektowane przestrzenie użytkowe oraz biurowe.

Źródło: Gdański Business Center w Warszawie

Dla pracownika
Wybór nowoczesnego biura w biurowcu jest oczywiście korzystny dla naszej firmy, a także dla naszych pracowników. Na terenie takich obiektów znajdą się duże parkingi podziemne, przedszkola, bufety i kawiarnie, sklepy usługowe, a także kluby sportowe. Takie biuro wspiera naszych pracowników i jest z pewnością bardzo dobrą kartą przetargową przy poszukiwaniu nowych.
Świetne biuro będzie również dobrym miejscem do zawiązywania nowych kontaktów i kontraktów z naszymi klientami. Nasz wybór powinien zatem paść na jakość – ta inwestycja zwróci nam się z pewnością.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

taaataaa

1 0

To nie na kieszeń sokołowskich przedsiębiorców 20:48, 29.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%