Zamknij

Pożyczka czy kredyt w Sokołowie Podlaskim - gdzie szukać najlepszej oferty?

23:39, 19.06.2021 | MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
Skomentuj

Jak pokazują dane z kolejnych raportów Biura Informacji Kredytowej i Krajowego Rejestru Długów, Polacy wciąż żyją na kredyt. Stale zaciągamy nowe pożyczki i kredyty, nie zawsze myśląc o konsekwencjach takiego postępowania. Pożyczanie może być jednak bezpieczne, wystarczy znaleźć odpowiednią ofertę.

1. Pożyczki online bez zbędnych formalności
2. Kredyt gotówkowy w banku

Obecnie konsumenci mają do wyboru produkty bankowe i pożyczki oferowane przez pożyczkowe firmy pozabankowe. Spektrum możliwości jest tak duże, że samodzielny wybór najlepszej propozycji sprawia wiele trudności. Ułatwiają go profesjonalne rankingi ofert pożyczkowych i kredytowych.

Pożyczki online bez zbędnych formalności
Jeszcze do niedawna Polacy niechętnie odnosili się do ofert pozabankowych firm pożyczkowych. Tzw. parabanki nie miały najlepszej opinii, jednak zmieniło się to po nowelizacji ustawy o kredycie konsumenckim, która jasno uregulowała wysokość kosztów, jakie firmy te mogą nakładać na swoich klientów. Od tamtego czasu widać wyraźnie, że pożyczka gotówkowa online jest zobowiązaniem zaciąganym przez Polki i Polaków coraz częściej. Oczywiście, wciąż istnieje ryzyko związane z pożyczeniem pieniędzy, jednak wynika ono stricte ze struktury produktu, jakim jest pożyczka, a nie z uczciwości firmy pożyczkowej. Pożyczki gotówkowe w Sokołowie Podlaskim są łatwo dostępne w internecie, na przykład na stronach get-money.pl.

Pożyczki online zawdzięczają swoją popularność głównie prostocie. Osoby potrzebujące niewielkiej pożyczki, opiewającej na zaledwie kilka tysięcy złotych, mogą ubiegać się o tzw. chwilówkę, a więc pożyczkę udzielaną na niską kwotę i krótki czas, np. 30 lub 60 dni. W przypadku większych sum, odpowiedniejsza będzie pożyczka ratalna udzielana przez internet. W tym wypadku możliwe jest pożyczenie nawet kilkudziesięciu tysięcy i rozłożenie spłaty zadłużenia na miesięczne raty. Chociaż formalności są nieco bardziej skomplikowane niż w przypadku chwilówek, i tak można liczyć na szybszy dostęp do gotówki niż w przypadku kredytów gotówkowych, dostępnych w bankach.

Kredyt gotówkowy w banku
Chociaż pożyczki pozabankowe online mają wiele zalet i przyciągają coraz szerszą grupę konsumentów, niesłabnącą popularnością wciąż cieszą się produkty bankowe - pożyczki i kredyty gotówkowe. Co prawda nie różnią się one strukturą od pożyczek udzielanych przez firmy pożyczkowe, jednak ich uzyskanie może być nieco trudniejsze, szczególnie w przypadku kredytów na wysokie kwoty. Banki mają obowiązek sprawdzania zdolności kredytowej potencjalnych klientów oraz weryfikowania ich historii kredytowej. Często wymagają również przedłożenia dokumentów potwierdzających formę zatrudnienia i wysokość zarobków, co znacznie przedłuża okres oczekiwania na wydanie decyzji o udzieleniu kredytu i podpisanie umowy.

Liczne formalności nie zniechęcają jednak klientów z Sokołowa Podlaskiego. Szukając najlepszych ofert kredytów gotówkowych w Sokołowie Podlaskim, warto skorzystać z ich porównywarki - https://www.get-money.pl/oferta/produkty-finansowe/ranking-kredytów-gotówkowych. Zawarte w niej informacje są wystarczające do odsiania ofert nieatrakcyjnych finansowo i do wybrania tych, które wydają się być najlepsze. Warto pamiętać, że propozycje banków zawarte w rankingu nie stanowią oferty handlowej, dlatego wszystkie szczegóły należy ustalać bezpośrednio z przedstawicielem banku i sprawdzić czy zostały one zawarte w umowie. Dopiero na tej podstawie można podjąć ostateczną decyzję o zaciągnięciu zobowiązania kredytowego.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%