Zamknij
REKLAMA

IEM Cologne - zapowiedź!

09:35, 16.07.2021 | MATERIAŁ PROMOCYJNY
Skomentuj

Już dziś rozpoczną się zmagania w turnieju IEM Cologne w Counter Strike'a. Kto jest faworytem zdaniem legalnego bukmachera PZBuk, a także czego spodziewać się po piątkowych starciach? Czy ekipie Virtus.Pro uda się sprawić niespodziankę w pojedynku z Astralis?

Virtus.Pro vs Astralis
W pierwszym spotkaniu tego turnieju, który rozpocznie się o godzinie 15:55 zmierzą się ekipy Virtus.Pro, a także Astralis. Na podstawie oferty proponowanej przez zakłady bukmacherskie PZBuk można stwierdzić, że faworytem tego starcia jest ekipa Astralis. Patrząc jednak na niewielkie różnice w kursach - widać, że będzie to bardzo bliski mecz. Fani sądzą, że w tym pojedynku niemożliwa jest jednostronna dominacja. Która drużyna Twoim zdaniem okaże się najlepsza?
Mimo wszystko najbardziej prawdopodobnym wynikiem tej rywalizacji jest zwycięstwo Astralis. Wielu fanów esportu sądzi, że pojedynek może zakończyć się w stosunku 0:2. Na zakończenie tego zdarzenia czekają wszyscy!
Na to sportkanie w ofercie legalnego bukmachera znajdziesz wiele możliwych rezultatów. Legalni bukmacherzy nieustannie starają się rozwijać kategorię esportową, a tym bardziej przy tak dużych wydarzeniach! Przed startem IEM Cologne możesz ocenić kto ma największe szanse na wygraną lub działać na statystykach konkretnych map. Oprócz tego dostępne są dla Ciebie analizy esportowe na dokładny wynik, sumę map, czy nawet moment, w którym zostanie podłożona bomba. Jeśli chcesz, sprawdź newsy PZbuk bukmacher na IEM Cologne.

Gambit vs FaZe
W drugiej parze mamy zdecydowanie większą przewagę jednego zespołu. Legalni bukmacherzy nie mają tutaj wątpliwości, że Gambit jest faworytem pojedynku z FaZe. Na podstawie kursów można nawet stwierdzić, że jest to najbardziej prawdopodobne zdarzenie dostępne w ofercie, jednak nie takie cuda działy się na turniejach rangi IEM. Tutaj dochodzi również spory stres, a także dyspozycja dnia, która może okazać się kluczowa.
Na podstawie takich przeliczników nie jest żadną niespodzianką, że przy typowaniu dokładnego wyniku najniższy kurs znajdziesz przy opcji 2:0 dla Gambit. Nawet jedna ugrana mapa przez FaZe byłaby tutaj sporą niespodzianką. Dla miłośników esportu może być za to okazją na upolowanie ciekawych przeliczników, ponieważ na IEM rzadko kiedy są tak jednostronne pojedynki, jak wskazują na to kursy zakładów bukmacherskich PZBuk.
Warto jednak podkreślić, że Gambit nie jest głównym faworytem całej imprezy, ponieważ wyżej są oceniane możliwości Natus Vincere. Jeśli chodzi o ekipę FaZe to zdaniem bukmacherów ma ona najmniejsze szanse na wygraną w tym turnieju - przynajmniej takie wnioski można wysnuć na podstawie statystyk, które przygotowali analitycy legalnego bukmachera.

Możesz zobaczyć również, co nowego w regionalnym sporcie – sprawdź teraz!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%