Zamknij
REKLAMA

Zaskocz bliskich! Statuetki 3D to idealne prezenty na wszystkie okazje

10:51, 28.07.2021 | materiał partnera
Skomentuj Fot. Krysztaly3D.pl

Urodziny, Walentynki, Dzień Kobiet, Pierwsza Komunia - na każdą z tych okazji chcemy podarować bliskim wyjątkowe prezenty. Idealnymi podarkami będą personalizowane statuetki 3D z osobistymi życzeniami lub dedykacjami płynącymi z głębi serca.

Statuetka 3D to elegancki prezent dla każdego i na każdą okazję. Wewnątrz (bez naruszania powierzchni statuetki) można umieścić grawerunek z motywem odpowiednim na daną okazję.

Taki podarunek stanie się pamiątką na wiele lat.

Statuetka 3D - prezent na każdą okazję

Statuetki 3D na każdą okazję znajdziesz na stronie Krysztaly3D.pl. Oto przykłady:

Urodziny

Statuetka 3D doskonale sprawdzi się jako prezent na urodzony, szczególnie 18. lub okrągłe.

Grawerunek w statuetce można dopasować do temperamentu lub zainteresowań jubilata. Dostępne są zarówno motywy kwiatowe, jak i symboliczne, np. orzeł, pegaz czy drzewo.

Poza ozdobnym motywem na każdej statuetce jest miejsce przeznaczone na osobistą dedykację lub życzenia. Dzięki temu prezent w postaci statuetki 3D na długo pozostanie w pamięci każdej obdarowanej osoby.

Fot. Krysztaly3D.pl

Walentynki

Róża, serce, a nawet Wasze wspólne zdjęcie - na statuetce Walentynkowej możesz wygrawerować dowolny romantyczny motyw i dołączyć do niego wyznanie płynące z głębi serca.

Aby podkreślić romantyczny nastrój, możesz wybrać statuetkę 3D w kształcie świecznika. Stworzy ona klimat sprzyjający miłosnym uniesieniom, a jednocześnie będzie symbolizować Waszą miłość.

Fot. Krysztaly3D.pl

Ślub

Statuetka ze ślubnym motywem sprawdzi się doskonale zarówno jako prezent dla młodej pary, jak i ślubne podziękowanie dla rodziców. W obydwu przypadkach taki prezent wzruszy obdarowanych i stanie się pamiątką na wiele lat.

Wybór ślubnych motywów jest bardzo szeroki. Dostępne są m.in. obrączki, splecione serca, gołębica czy para w altance.

Fot. Krysztaly3D.pl

Chrzest lub Komunia

Chrzest Święty i Pierwsza Komunia Święta to uroczystości, które są dla każdego dziecka wyjątkowe. Warto więc upamiętnić je personalizowanym statuetkami 3D.

Wśród religijnych motywów znajdują się m.in. świeca, krzyż złożony z symboli chrześcijaństwa czy chrzcielnica. Każdy z nich, w połączeniu z życzeniami lub osobistą dedykacją, pozwoli stworzyć niezwykłą pamiątkę na całe życie.

Fot. Krysztaly3D.pl

Wydarzenia firmowe

Okazji do wykorzystania statuetek 3D w firmie może być wiele. Jubileusz istnienia przedsiębiorstwa, odejście zasłużonego pracownika na emeryturę czy podziękowania dla pracowników za realizację wyjątkowo ważnego projektu to tylko niektóre z nich.

Statuetki 3D z motywami nawiązującymi do różnych branż znajdziesz na stronie Krysztaly3D.pl. Jeśli chcesz stworzyć własny wzór, np. z logo Twojej firmy lub wybraną grafiką, odwiedź stronę Statuetki3D.pl.

Fot. Krysztaly3D.pl

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%