Zamknij
REKLAMA

Tonowanie włosów? Tylko u najlepszych!

00:00, 24.11.2021 | materiały partnera

Lubisz farbować swoje włosy, ale efekt koloryzacji nie utrzymuje się już tak długo, jak kiedyś? Chciałabyś dodatkowo zadbać o swoje kosmyki, ale nie chcesz jednocześnie ich wygładzać lub prostować? Być może to właśnie tonowanie włosów jest rozwiązaniem dla Ciebie!

Tonowanie włosów – co to jest?

Tonowanie włosów jest zabiegiem polecanym dla tych osób, które farbują swoje włosy – bez względu na to, czy robią to samodzielnie, czy u fryzjera w Warszawie. Jak doskonale wiemy, koloryzacja nie wpływa najlepiej na stan odżywienia długich i krótkich pukli, a sama barwa z czasem się zmienia. Kolor może stać się bardziej wyblakły, nabrać innego odcienia, zżółknąć lub stać się po prostu mało wyrazisty. Tonowanie włosów ma za zadanie wpłynąć na barwę włosa w kierunku, który nas interesuje. Jeśli chcemy chłodnego blondu, wyraźnej czerwieni lub nadać jasnym włosom poświaty różu – zabieg ten jest właśnie dla nas.

Tonowanie włosów – dla kogo?

Zabieg tonowania włosów przeznaczony jest dla tych osób, które poddają swoje włosy koloryzacji, ale nie dla każdej barwy ma on zastosowanie. Najlepiej sprawdza się dla kosmyków w kolorze blondu oraz tych, które rozjaśniliśmy. Nie sprawdzi się on praktycznie w ogóle dla włosów ciemnych, z jednym małym wyjątkiem – odcienie miedzi i czerwieni (pigmenty, które wyjątkowo szybko się wypłukują) również mogą skorzystać z tonowania włosów, przedłużając efekt swojego farbowania i jednocześnie odżywiając włosy.

Jak przeprowadzić zabieg tonowania włosów?

Choć na rynku znajdziesz szereg preparatów i kosmetyków, które umożliwią Ci wykonanie zabiegu domowego tonowania włosów, lepiej zastanów się, czy chcesz podjąć się tego samodzielnie. Wymaga to bowiem sporej wiedzy, która dotyczy wybrania właściwego odcienia produktu do pożądanych efektów oraz bardzo dokładnej pracy z jego użyciem. Minuta opóźnienia w trzymaniu maski na włosach może znacząco zmienić końcowy kolor Twoich pukli. Wymaga to ogromnej precyzji oraz wiedzy. Jeśli zaś nie chcesz poświęcać wielu godzin na naukę – wybierz sprawdzonego fryzjera.

Jak znaleźć dobrego fryzjera?

Salonów fryzjerskich w Bydgoszczy i innych miastach są dziesiątki, a nawet setki. Ty zdecydowanie potrzebujesz profesjonalisty, ale jak go odnaleźć? Postaw na ranking o nazwie: Orły Fryzjerstwa. Lista najlepszych salonów fryzjerskich tworzona jest co roku, by pozostała jak najbardziej aktualna. Na jakiej podstawie wybierani są fryzjerzy? Jury są tutaj wszyscy klienci salonów fryzjerskich, którzy zdecydowali się dodać ocenę usługi lub firmy na jakimkolwiek portalu internetowym. Raz w roku specjalne oprogramowanie zbiera wszystkie noty, by wyliczyć średnią i na jej podstawie wybrać laureatów plebiscytu Orły Fryzjerstwa. Sprawdź, kto jest najlepszym fryzjerem w Twoim mieście, który oferuje tonowanie włosów. Z nim na pewno wszystko będzie przeprowadzone, jak należy!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%