Zamknij

Zonda i ZEN.COM nawiązali współpracę

22:14, 29.11.2021 | MATERIAŁ PROMOCYJNY
Skomentuj

Zonda i ZEN.COM rozpoczynają współpracę, której głównym celem będzie umożliwienie dokonywania szybkich wpłat na platformę walut cyfrowych. Ponadto możliwe też będzie wypłacanie środków z Zondy w polskiej walucie na konto ZEN.COM.

Po co ta współpraca?

ZEN.COM to europejski fintech, który zajmuje się obsługą płatności. Dzięki wdrożeniu rozwiązań ZEN na platformie Zonda, użytkownicy będą mieć możliwość wpłacania walut na giełdę o dowolnej porze i każdego dnia. Jest to w przypadku waluty cyfrowej rozwiązanie bardzo pożądane, ponieważ w momencie, kiedy cena kryptowaluty jest atrakcyjna, można ją kupić w bardzo szybki sposób o dowolnym czasie. Co bardzo ważne, użytkownicy giełdy Zonda, dzięki rozwiązaniom od ZEN, będą mieć do dyspozycji aż 24 różne metody płatności. Począwszy od przelewów natychmiastowych, aż po płatności Google i Apple Pay. Ułatwiono proces rejestracji na poszczególne platformy, aby był on wygodny i szybki dla użytkowników. Współpraca Zondy i ZEN to jedna z wielu zmian, jakie w ostatnim czasie przechodzi giełda. Wszystko po to, aby pozyskiwać nowych użytkowników, a już obecnym zapewnić jeszcze wygodniejszą obsługę. Giełdy kryptowalut każdego dnia przyciągają do siebie nowych użytkowników, którzy chcą rozpocząć przygodę z walutą cyfrową. Nic więc dziwnego, że wprowadza się nowe rozwiązania, mające za zadanie usprawnić poszczególne procesy wykonywane na takich giełdach.

Dlaczego warto zacząć przygodę z giełdą waluty cyfrowej?

Giełdy kryptowalut to najlepsze miejsce do zakupu i sprzedaży kryptowaluty. Giełda Zonda jest największą w Polsce tego typu giełdą, znana również w Europie. Żeby rozpocząć przygodę z platformą wystarczy założenie konta. Kiedy jest już zweryfikowane, można przelać na nie dowolną kwotę, która umożliwi rozpoczęcie handlu. Szukając sprawdzonej giełdy kryptowalut, warto poszukać opinii innych użytkowników. Zonda to z całą pewnością świetny wybór, ponieważ giełda ta działa od wielu lat. Z jej oferty skorzystały już setki zadowolonych użytkowników. Wprowadzane ciągle udoskonalenia, takie jak chociażby rozwiązanie ZEN.COM to jeszcze większa wygoda dla użytkowników. Zonda w ostatnim czasie wprowadziła jeszcze szereg udoskonaleń, dla wygody klientów.

Zyskaj z ZEN.COM

Zakładając konto w ZEN za pośrednictwem giełdy Zonda, użytkownicy otrzymają atrakcyjny pakiet Gold. Będzie można skorzystać z niego bezpłatnie przez pierwsze 12 miesięcy. W ramach tej usługi każdy użytkownik będzie mieć możliwość prowadzenia rachunku IBAN w aż 30 walutach. Ponadto usługa ta obejmować będzie też między innymi bezpłatne wypłaty z bankomatów, jak również zupełnie bezpłatne przewalutowanie. Jak widać współpraca obydwu platform to szereg zmian i korzyści dla użytkowników. Zonda stale rośnie w siłę i zapewne jeszcze niejeden raz zaproponuje rozwiązania, które ułatwią handel i zarządzanie kryptowalutą. Już teraz zapowiadane jest powstanie Akademii Zonda, która przygotuje przyszłych użytkowników do świadomego inwestowania walutą cyfrową.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%