Zamknij
REKLAMA

Zaręczyny w Nowy Rok? Dlaczego nie?!

16:58, 29.12.2021 | .
Skomentuj

Przy okazji postanowień noworocznych, wielu panów decyduje się poprosić swoją wybrankę o rękę. Niektórzy nawet wpadają na pomysł, żeby oświadczyć się w Nowy Rok, tuż po nocy sylwestrowej. Nie są jednak pewni, czy data ta na pewno będzie właściwa.

Jeśli i ty zastanawiasz się nad tym, żeby zorganizować zaręczyny wraz z rozpoczynającym się rokiem, pamiętaj, że jeśli ją kochasz, właściwie każdy moment będzie odpowiedni – Nowy Rok tym bardziej.

Na zawsze je zapamiętacie

Chcąc się oświadczyć swojej partnerce, na pewno zależy ci na tym, żeby po pierwsze zgodziła się zostać twoją żoną, a po drugie, żeby ten dzień na zawsze zapamiętała. To właśnie z tego względu tak wielu mężczyzn decyduje się prosić swoje wybranki o rękę w święta, urodziny czy właśnie w Nowy Rok. Takiej daty nie da się zapomnieć, a przy okazji łatwiej jest zorganizować coś wyjątkowego.
Jeśli myślisz nad tym, żeby zaręczyć się już 1 stycznia, musisz pamiętać o tym, żeby wybrać odpowiedni moment. Możesz zrobić to w trakcie nocy sylwestrowej, tuż po północy, kiedy jeszcze będziecie się bawić. Twoja wybranka na pewno będzie wyglądała wtedy czarująco i tak też będzie się czuła.

Czytaj także: Idealne oświadczyny - krok po kroku

Dobrym momentem będzie też wieczór, kiedy obydwoje zdążycie już spokojnie odespać zabawę sylwestrową. Możesz pokusić się o poproszenie swojej wybranki o rękę wcześniej, tuż po tym, jak się przebudzi, natomiast w tym przypadku może być trudno o wyjątkową atmosferę. Nie oszukujmy się, po nocy sylwestrowej Twoja ukochana może być mimo wszystko niewyspana, mieć na sobie resztki makijażu, a w dodatku może męczyć ją syndrom dnia następnego.

To będzie idealna niespodzianka

Jeśli zawsze marzyłeś o tym, żeby oświadczyny były dla twojej ukochanej niespodzianką, poproszenie jej o rękę w Nowy Rok będzie bardzo dobrym pomysłem. Chociażby ze względu na to, że Twoje przygotowania nie powinny wzbudzić w niej zbyt wiele podejrzeń.
Bez względu na to, czy zdecydujesz się na zaręczyny tuż po północy, czy może w Nowy Rok wieczorem, jeśli ubierzesz się w garnitur, zgolisz zarost i ułożysz fryzurę, będzie to jak najbardziej naturalne. W sylwestra każdy chce wyglądać dobrze. Podobnie jak w Nowy Rok.
Planując zaręczyny musisz pamiętać, że twoja wybranka też na pewno chciałaby w ten dzień wyglądać dobrze. Pod tym względem zorganizowanie niespodzianki w Nowy Rok również będzie idealnym pomysłem.

Będziecie mieli więcej czasu na zaplanowanie ślubu

Mężczyzna, który przygotowuje się na zaręczyny, musi pamiętać nie tylko o tym, żeby dobrać datę odpowiednią do zorganizowania niespodzianki, ale i taką, która będzie optymalna pod względem planowania ślubu.
Tuż po Nowym Roku na pewno będzie wam łatwiej ze znalezieniem wolnego terminu ślubu – czy to w kościele czy w Urzędzie Stanu Cywilnego. Na pewno będzie wam też prościej znaleźć wolny termin w wymarzonej sali weselnej, oczywiście o ile w ogóle będziecie chcieli organizować wesele.

Pierścionki oraz obrączki znajdziesz w sklepie Auroria

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%