Zamknij

REKLAMA
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
15:10, 26.11.2018
Wynajęcie samochodu jest doskonałym rozwiązaniem dla wielu osób. Zarówno w codziennym życiu, jak też podczas urlopu, spędzanego w odległym zakątku kraju lub świata. Wypożyczalnie miewają się z roku na rok coraz lepiej. Jednak czy zawsze będziemy mogli skorzystać z usługi wynajmu pojazdu?
13:50, 20.11.2018
Polacy coraz częściej podróżują po świecie. Wiąże się to z tym, iż potrzebują wysokiej jakości pakietów ubezpieczeniowych. Dlatego, warto dowiedzieć się, jakie są ogólne warunki ubezpieczeń turystycznych, aby wybrać optymalny pakiet dla siebie. Podczas podróży nie będzie żadnych powodów do stresu.
15:24, 09.11.2018
Często zdarza się tak, że chcemy sobie coś dokładnie zaplanować i niestety wszystko idzie nie tak jak to sobie wyobrażaliśmy. Wystarczy tak zwana złośliwość rzeczy martwych, bądź też awaria w domu, żeby wszystkie plany się posypały. Nie warto jednak załamywać rąk, tylko należy szybko reagować, aby rozwiązać powstały problem.
13:33, 09.11.2018
Aby poznać rozmiar rękawicy, zmierz (w centymetrach) obwód wokół dłoni, używając miarki w miejscu wskazanym zwykle przez producenta znajdującym się tuż nad nadgarstkiem.
13:07, 06.11.2018
Jest całe mnóstwo profesji, w których codzienna praca związana jest z pojazdami. Mowa tutaj o zawodach takich jak lakiernik, mechanik samochodowy i blacharz, ale też kurier czy handlarz samochodów. Bez względu na to, czy auta należą do majątku firmy, czy jedynie pozostają pod opieką jej pracowników na czas wyświadczenia danej usługi – trzeba zatroszczyć się dla nich o odpowiednią ochronę.
14:00, 02.11.2018
O finale kampanii wyborczej rozmawiamy z Bogusławem Karakulą, kandydatem na Burmistrza Miasta Sokołów Podlaski
14:15, 22.10.2018
Blix.pl to obecnie najpopularniejsza w Polsce aplikacja zakupowa, z której korzysta ponad 1 000 000 użytkowników. Dzięki aplikacji otrzymuje się powiadomienia o nowych promocjach w tysiącach popularnych sklepów w całej Polsce, dlatego Blix.pl stale zdobywa nowych zwolenników. Jakich produktów w promocji szukają użytkownicy aplikacji zakupowej? Oto najpopularniejsze produkty i sklepy we wrześniu 2018.
13:52, 22.10.2018
Wakacje na łonie natury ponownie zyskują na popularności. Niektórzy już zimą zastanawiają się, gdzie spędzić letni urlop. Masz dosyć miasta? Zobacz sprawdzone sposoby na wakacje blisko natury.
89
14:26, 04.10.2018
Z punktu widzenia przeciętnego mieszkańca, powiat to instytucja odległa, niekoniecznie potrzebna, ale dysponująca i pochłaniająca ogromne fundusze, które mogłyby zostać wykorzystane znacznie korzystniej dla dobra publicznego.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
08:29, 24.09.2018
W tramwaju i w autobusie. W sklepie, banku, aptece i przychodni. Czekając na przystanku, stojąc w korkach, robiąc zakupy. W pracy i w domu. Zajmując się banalnymi lub poważnymi sprawami. Wtedy, gdy masz wolny czas i wtedy, gdy Twój grafik pęka w szwach. Bez względu na miejsce, czas i okoliczności – wymarzona oferta pracy może pojawić się na Twoim telefonie. Dowiedz się, jakie korzyści niesie aplikacja do szukania pracy Pracuj.pl.
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
14:29, 05.09.2018
Już od dawnych czasów kierownice pozostały jednym z najważniejszych i podstawowych elementów wszystkich pojazdów. Rzeczą, którą musimy docenić, to fakt, że okrągłe koło kierownicy na desce rozdzielczej kierowcy nigdy nie jest prawdziwym układem kierowniczym. W układzie kierowniczym jest dużo więcej rzeczy, których ludzie powinny się nauczyć. Pokrycie kierownicy skórą nie wystarcza, aby zagwarantować jej dobrą wydajność. Pod kierownicą znajduje się przełącznik kolumny kierowniczej, który zapewnia prawidłowe manewrowanie pojazdem.
REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone