Zamknij

REKLAMA
11
00:03, 26.09.2019
Fototapety perspektywiczne wklejone w biurze mogą być bardzo różne. Oczywiście ważne jest, w jakim sektorze będą znajdować się.
23:54, 25.09.2019
Fototapety na ścianę 3D mają szeroki zakres zastosowań. Za ich pomocą możesz zmienić wnętrze pokoju - wizualnie zwiększyć lub zmniejszyć przestrzeń, uczynić ją jaśniejszą lub ciemniejszą. Możesz zmienić styl i nastrój pokoju, podzielić go na strefy. Pięknie wyglądają takie rozwiązania w biurze.
12:13, 13.09.2019
Jego terenem łowieckim jest wspólna jadalnia i kuchnia, a obiektem szczególnie strategicznym – lodówka pracownicza. Osoba, która chętnie sięga po cudze jedzenie jest szczególnie irytującym typem współpracownika. Taki ktoś pojawia się często w miejscach, gdzie pracuje więcej osób, bo wtedy łatwiej mu się ukryć. Nie podkrada żywności z głodu ani biedy. Cieszy go ten dreszczyk emocji, który wywołuje podbieranie nie swoich rzeczy. Jak sobie poradzić z etatowym podjadaczem w pracy?
12:10, 12.09.2019
Utrata pracy dla nikogo nie jest łatwym doświadczeniem. Im dłużej pracowało się w miejscu, które trzeba opuścić, tym trudniej przyzwyczaić się do nowych warunków. Szczególnie wtedy, gdy na horyzoncie brak nowego pracodawcy. Jak poradzić sobie z tym ogromnie stresującym wydarzeniem i zniwelować jego zgubny wpływ na naszą psychikę?
12:07, 11.09.2019
Uzyskanie balansu między pracą a życiem prywatnym dla wielu osób jest nieosiągalnym ideałem. Często obowiązki zawodowe przysłaniają potrzeby naszych bliskich. Poświęcamy pracy wiele godzin i często niepostrzeżenie wkrada się ona w coraz więcej aspektów życia osobistego. Jak często wyładowywaliśmy frustracje związane z życiem zawodowym na domownikach? Jeśli zależy nam na osiągnięciu work-life balance, warto zapoznać się z poniższymi wskazówkami.
00:49, 11.09.2019
Pachnidło to doskonały pomysł na podarunek dla kogoś z rodziny, przyjaciół czy bliskich znajomych. Dzięki temu możemy pokazać, jak bardzo zależy nam na drugiej osobie, co do niej czujemy, jaka jest dla nas ważna. Okazji może być wiele, jak więc trafić z wyborem buteleczki, by naprawdę sprawiła radość, a nie kurzyła się na półce?
12:05, 10.09.2019
O tym, jak wiele zależy od rozmowy kwalifikacyjnej, nikogo nie trzeba przekonywać. Na tym etapie rekrutacji liczą się nie tylko posiadane kwalifikacje, ale też umiejętność formułowania odpowiedzi na pytania zadawane przez pracodawcę. Jak nie odpowiadać, by nie stracić szansy na zdobycie dobrej pracy?
12:01, 09.09.2019
Proces rekrutacji do nowej pracy masz już za sobą. Za chwilę staniesz oko w oko z nowymi współpracownikami, a na swoje barki przyjmiesz obowiązki, które od tej pory będą towarzyszyły Ci na ścieżce zawodowej. W takiej perspektywie euforię, radość i dumę z wygranej walki o wymarzone stanowisko, powoli zastępują obawy i stres związane z nową sytuacja i długą listą niewiadomych. Zdradzamy przepis, jak poradzić sobie w pierwszym dniu pracy.
11:32, 08.09.2019
Atutem kandydata ubiegającego się o pracę jest doświadczenie zawodowe. Trudno jednak go szukać u absolwentów studiów, którzy do tej pory skupieni byli na zdobywaniu wykształcenia. Czy to oznacza, że już na starcie są on skazani na porażkę i nie warto odpowiadać na ogłoszenie z takimi wymaganiami? Dowiedz się, jak poradzić sobie z problemem doświadczenia zawodowego, którego nie posiadasz.
11:29, 07.09.2019
Kompetencje twarde często określane są jako bazowe. Określają konkretne umiejętności przydatne do pracy na danym stanowisku. Nie posiadając wskazanych w interesującym nas ogłoszeniu o pracę kompetencji raczej nie zostaniemy zatrudnieni. W przeciwieństwie do kompetencji miękkich, które trudno objąć sztywnymi ramami, umiejętności twarde są mierzalne. Można potwierdzić je dyplomami, certyfikatami czy świadectwami ukończonych uczelni, szkoleń, kursów.
00:00, 26.08.2019
Nowy, niezwykle praktyczny sposób sterowania. Wyjątkowa i modna kolorystyka. Wytrzymała konstrukcja, która sprawdzi się w różnych pomieszczeniach. Prezentujemy Juun, żaluzje aluminiową, która gwarantuje niespotykaną dotąd swobodę w zarządzaniu ilością światła przenikającego do wnętrza.
23:48, 22.08.2019
Pamiątki, pyszne jedzenie i butelki najlepszego lokalnego wina kosztują. Podróżując po Europie, będziesz musiał zmierzyć się z kilkoma opcjami przeliczania pieniędzy na euro, lokalną walutę używaną w większości krajów UE, w tym we Francji, Hiszpanii i we Włoszech. Niektóre formy wymiany walut są obciążone dodatkowymi opłatami, jak wysokie prowizje w kantorach stacjonarnych.
09:41, 22.08.2019
Od końca lat dziewięćdziesiątych pojazdy spalinowe z silnikiem diesla znacząco zyskały na popularności. Wysokoprężna jednostka napędowa dotychczas popularna jedynie w busach oraz dużych pojazdach specjalnego przeznaczenia znalazła swoje miejsce w olbrzymiej ilości aut osobowych.
1
09:29, 21.08.2019
Szukasz sposobów na tańsze kupowanie? Nie jesteś w tym odosobniony. Niestety w zakresie korzystnych zakupów coraz trudniej liczyć na sklepy stacjonarne. Prawdziwych okazji warto szukać w internecie. Szczególnie jeśli skorzystasz z kodów rabatowych. Wystarczy jedynie wiedzieć, gdzie ich szukać. Przeczytaj, by poznać tę tajemnicę!
2
23:31, 12.08.2019
Obdarowywaniu bliskiej lub spokrewnionej osoby towarzyszą zwykle jak najlepsze uczucia. Wydawać by się mogło, że nie inaczej będzie w przypadku darowizny samochodu. Jednak sytuacja nie jest taka prosta, jakby się mogło wydawać. Trzeba spełnić szereg różnych warunków, by faktycznie nie ponieść żadnych kosztów z tytułu przekazania samochodu swojemu krewnemu, bądź osobie niespokrewnionej.
REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone