Zamknij

REKLAMA
11:27, 31.12.2019
W naszej tradycji nie ma jednej określonej, obowiązkowej dekoracji wielkanocnej, jak choinka na Boże Narodzenie. Co paradoksalnie jest dobrą wiadomością. Dom na Wielkanoc możemy udekorować zgodnie z własnymi pomysłami i w takim stylu, jaki nam pasuje. My podpowiadamy kilka uniwersalnych rozwiązań.
00:01, 25.12.2019
Niektóre są praktyczne, niektóre osobiste, mogą być zabawne, symboliczne, ale mogą być także... nietrafione. Bożonarodzeniowe podarunki, choć są ważnym elementem ludzkich relacji sprawiają nie lada kłopoty. Jesteś rozczarowany tegorocznymi prezentami? Nic straconego. Jeszcze można to naprawić! Sprawdź, jak to zrobić.
00:00, 23.12.2019
W domu świętego Mikołaja trwają przygotowania do rozwożenia gwiazdkowych prezentów. Wigilia tuż, tuż. Renifery czekają na znak by ciągnąć zaprzęg świętego Mikołaja. Tylko śniegu brak. Czy Mikołajowi uda się dotrzeć nawet tam, gdzie nie ma śniegu?
20:56, 09.12.2019
Najnowsze technologie znacząco upraszczają życie na wielu obszarach. Nie inaczej jest w przypadku pożyczania pieniędzy, które dzięki powszechnemu dostępowi do Internetu stało się wygodne i szybkie jak nigdy wcześniej. Dowiedz się, jak bezpiecznie i korzystnie zaciągnąć pożyczkę od ręki online.
1
13:26, 27.11.2019
Zainteresowanie modą często kojarzyło nam się tylko i wyłącznie z kobietami, które spędzają długie godziny na przebieraniu sklepowych wieszaków. Jednak cieszy fakt, że faceci coraz częściej dorównują płci żeńskiej wiedzą o modzie i znajomością najnowszych trendów. Można jednak zauważyć jedną zasadniczą różnicę między modą męską a modą damską – w tej drugiej trendy zmieniają się jak w kalejdoskopie. Dlatego też stosunkowo łatwiej jest skompletować męską garderobę w ponadczasowe ubrania. A jednym z nich jest golf męski, idealny nie tylko zimą, ale również przez resztę roku. Jak zatem wybrać idealny męski golf?
22:54, 18.11.2019
Odzież casualowa zajmuje w naszych szafach znaczną ilość miejsca. Nawet, jeżeli pracujesz w branży i miejscu, które wymaga przestrzegania ścisłego, eleganckiego dresscodu, nie możesz zrezygnować z jeansów, t-shirtów, sportowych butów. To elementy garderoby niezbędne do kreowania stylizacji miejskich oraz plażowych. Potrzebne o każdej porze roku. Ze względu na to, że są intensywnie eksploatowane wymagają też częstej wymiany na nowe.
00:03, 26.09.2019
Fototapety perspektywiczne wklejone w biurze mogą być bardzo różne. Oczywiście ważne jest, w jakim sektorze będą znajdować się.
23:54, 25.09.2019
Fototapety na ścianę 3D mają szeroki zakres zastosowań. Za ich pomocą możesz zmienić wnętrze pokoju - wizualnie zwiększyć lub zmniejszyć przestrzeń, uczynić ją jaśniejszą lub ciemniejszą. Możesz zmienić styl i nastrój pokoju, podzielić go na strefy. Pięknie wyglądają takie rozwiązania w biurze.
12:13, 13.09.2019
Jego terenem łowieckim jest wspólna jadalnia i kuchnia, a obiektem szczególnie strategicznym – lodówka pracownicza. Osoba, która chętnie sięga po cudze jedzenie jest szczególnie irytującym typem współpracownika. Taki ktoś pojawia się często w miejscach, gdzie pracuje więcej osób, bo wtedy łatwiej mu się ukryć. Nie podkrada żywności z głodu ani biedy. Cieszy go ten dreszczyk emocji, który wywołuje podbieranie nie swoich rzeczy. Jak sobie poradzić z etatowym podjadaczem w pracy?
12:10, 12.09.2019
Utrata pracy dla nikogo nie jest łatwym doświadczeniem. Im dłużej pracowało się w miejscu, które trzeba opuścić, tym trudniej przyzwyczaić się do nowych warunków. Szczególnie wtedy, gdy na horyzoncie brak nowego pracodawcy. Jak poradzić sobie z tym ogromnie stresującym wydarzeniem i zniwelować jego zgubny wpływ na naszą psychikę?
12:07, 11.09.2019
Uzyskanie balansu między pracą a życiem prywatnym dla wielu osób jest nieosiągalnym ideałem. Często obowiązki zawodowe przysłaniają potrzeby naszych bliskich. Poświęcamy pracy wiele godzin i często niepostrzeżenie wkrada się ona w coraz więcej aspektów życia osobistego. Jak często wyładowywaliśmy frustracje związane z życiem zawodowym na domownikach? Jeśli zależy nam na osiągnięciu work-life balance, warto zapoznać się z poniższymi wskazówkami.
00:49, 11.09.2019
Pachnidło to doskonały pomysł na podarunek dla kogoś z rodziny, przyjaciół czy bliskich znajomych. Dzięki temu możemy pokazać, jak bardzo zależy nam na drugiej osobie, co do niej czujemy, jaka jest dla nas ważna. Okazji może być wiele, jak więc trafić z wyborem buteleczki, by naprawdę sprawiła radość, a nie kurzyła się na półce?
12:05, 10.09.2019
O tym, jak wiele zależy od rozmowy kwalifikacyjnej, nikogo nie trzeba przekonywać. Na tym etapie rekrutacji liczą się nie tylko posiadane kwalifikacje, ale też umiejętność formułowania odpowiedzi na pytania zadawane przez pracodawcę. Jak nie odpowiadać, by nie stracić szansy na zdobycie dobrej pracy?
12:01, 09.09.2019
Proces rekrutacji do nowej pracy masz już za sobą. Za chwilę staniesz oko w oko z nowymi współpracownikami, a na swoje barki przyjmiesz obowiązki, które od tej pory będą towarzyszyły Ci na ścieżce zawodowej. W takiej perspektywie euforię, radość i dumę z wygranej walki o wymarzone stanowisko, powoli zastępują obawy i stres związane z nową sytuacja i długą listą niewiadomych. Zdradzamy przepis, jak poradzić sobie w pierwszym dniu pracy.
11:32, 08.09.2019
Atutem kandydata ubiegającego się o pracę jest doświadczenie zawodowe. Trudno jednak go szukać u absolwentów studiów, którzy do tej pory skupieni byli na zdobywaniu wykształcenia. Czy to oznacza, że już na starcie są on skazani na porażkę i nie warto odpowiadać na ogłoszenie z takimi wymaganiami? Dowiedz się, jak poradzić sobie z problemem doświadczenia zawodowego, którego nie posiadasz.
REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone