Zamknij

Okularium kończy sezon na badanie wzroku w plenerze!

14:51, 17.08.2018 | INF
Skomentuj

W czwartek 23 sierpnia salon optyczny Okularium zaprasza wszystkich mieszkańców Sokołowa Podlaskiego i okolic do skorzystania z bezpłatnego przesiewowego badania wzroku. Badania będą się odbywać w dużym czerwonym namiocie na parkingu przy ul. Wolności 29. W godz. 10-15 będziecie mogli sprawdzić w nim swój wzrok i otrzymać fachową poradę w zakresie profilaktyki wad wzroku oraz dostępnych sposobów ich korekcji.

Badanie kompleksowe będzie można wykonać nawet tego samego dnia w salonie optycznym Okularium w Sokołowie Podlaskim przy ul. Wolności 29. Tego typu akcje zawsze cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców naszego miasta, więc jeśli nie uda Wam się zbadać wzroku tego samego dnia, będziecie mogli zapisać się na przyszły termin. Badanie w gabinecie będzie przeprowadzone przez specjalistę korekcji wad wzroku – optometrystę i obejmie ono określenie aktualnej ostrości widzenia oraz wymaganej korekcji okularowej. 
Doradcy Klienta wraz ze specjalistami korekcji wad wzroku z salonu optycznego Okularium w Sokołowie Podlaskim gorąco wszystkich zapraszają do czerwonego firmowego namiotu, który znajdziecie 23 sierpnia na parkingu przy ul. Wolności 29.
Przypominamy także o nadal trwającej wyprzedaży opraw okularowych i przeciwsłonecznych w salonach Okularium (do 15 września lub do wyczerpania zapasów). Wybrane modele opraw zostały przecenione o 30, 50 i nawet 70%! 

Salon optyczny Okularium
Ul. Wolności 29
08-300 Sokołów Podlaski
Tel. 25 787 73 55
Z aktualną ofertą Okularium zapoznaj się na http://okularium.pl/
Bądź na bieżąco także na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/

(INF)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone