Zamknij

Przełącznik kolumny kierowniczej Kostal

14:29, 05.09.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Już od dawnych czasów kierownice pozostały jednym z najważniejszych i podstawowych elementów wszystkich pojazdów. Rzeczą, którą musimy docenić, to fakt, że okrągłe koło kierownicy na desce rozdzielczej kierowcy nigdy nie jest prawdziwym układem kierowniczym. W układzie kierowniczym jest dużo więcej rzeczy, których ludzie powinny się nauczyć. Pokrycie kierownicy skórą nie wystarcza, aby zagwarantować jej dobrą wydajność. Pod kierownicą znajduje się przełącznik kolumny kierowniczej, który zapewnia prawidłowe manewrowanie pojazdem.

W czasach dzisiejszych ludzie chcą wydawać pojazdowi więcej instrukcji bez konieczności odchodzenia od jego deski rozdzielczej. Sprawiło to, że kolumna kierownicza Kostal posiada dużą ilość przełączników odpowiedzialnych za wiele układów w pojeździe. Firma Kostal opracowała jedne z najbardziej niezawodnych i zintegrowanych modułów obudowy kolumny kierowniczej ze znajdującymi się na niej wieloma przełącznikami. Pierwsza konstrukcja zakładała aktywację wycieraczek szyby czołowej oraz kierunkowskazów drogą mechaniczną. A dzisiejszych czasach kolumna samochodów, busów oraz pojazdów klasy premium jest dużo bardziej skomplikowana.

Przełącznik kolumny kierowniczej Kostal posiada jednostkę elektroniczną monitorującą kąt skręcania pojazdu. Monitoruje on także dane przesyłane z jednostek kontrolnych wbudowanych w kierownicę, dźwignię zmiany biegów oraz tempomat.

Musisz wybrać przełącznik kolumny kierowniczej, który w najbliższej przyszłości nie wyjdzie z użytku. Przełącznik kolumny kierowniczej Kostal znajduje się wśród tych zaprojektowanych na czasy dzisiejsze, a także na przyszłe potrzeby zachowania bezpieczeństwa. Jest on kompatybilny z wieloma systemami nowoczesnych samochodów i może być stosowany w szerokim zakresie marek motoryzacyjnych. W zależności od instalacji możesz zamontować je niezależnie, wbudować w moduł kolumny kierowniczej lub korzystać z oddzielnych czujników.

W przypadku firmy Kostal jej reputacja nie stanowi problemu, gdyż firma jest obecna na rynku już od ponad 50 lat.

Artykuł został dostarczony przez www.CzesciAUTO24.pl

 

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone