Zamknij

Czego szukają użytkownicy Blix.pl? Dane z września 2018

14:15, 22.10.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Blix.pl to obecnie najpopularniejsza w Polsce aplikacja zakupowa, z której korzysta ponad 1 000 000 użytkowników. Dzięki aplikacji otrzymuje się powiadomienia o nowych promocjach w tysiącach popularnych sklepów w całej Polsce, dlatego Blix.pl stale zdobywa nowych zwolenników. Jakich produktów w promocji szukają użytkownicy aplikacji zakupowej? Oto najpopularniejsze produkty i sklepy we wrześniu 2018.

Lidl liderem miesiąca, IKEA najbardziej angażująca

We wrześniu 2018 w Blix.pl najczęściej oglądano gazetki promocyjne przygotowane przez Lidl. Dyskont przyciągał głównie za sprawą oferty non-food i produktów takich jak blender, szlifierka, kurtka i ubranka marki Lupilu. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również oferta promocyjna sklepów IKEA, Biedronka, Kaufland i Hebe. Zauważalny był trend dekorowania mieszkania na jesień i zimę - w tym okresie więcej czasu spędza się w domu, przez co chce się zadbać o zwiększenie komfortu dla wszystkich domowników. Wśród najczęściej wyszukiwanych produktów spożywczych, podobnie jak w poprzednich miesiącach, królowały artykuły pierwszej potrzeby - mleko, masło, cukier, mąka itp.

Aplikacja Blix.pl najdłużej była wykorzystywana do przeglądania oferty sklepu IKEA. Użytkownicy poświęcali na ten cel o wiele więcej czasu niż na przeszukiwanie innych ofert promocyjnych. IKEA w okresie jesienno-zimowym notuje spore wzrosty sprzedaży, gdyż Polacy masowo kupują w niej akcesoria i wyposażenie domu, którego potrzebują w okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Wrzesień, październik i listopad to miesiące, w  których ma się jeszcze sporo czasu, by uzupełnić zastawę stołową lub dokupić brakujące akcesoria kuchenne. Dodatkowo we wrześniu wielu rodziców szuka w IKEI promocji na biurka, regały i inne meble potrzebne w pokoju dziecka w wieku szkolnym.

Co daje Blix.pl?

Skąd bierze się duże zainteresowaniem Blix.pl? Aplikacja jest niezastąpiona, gdy chce się szybko znaleźć promocje na niezbędne artykuły spożywcze i inne produkty. Wyszukiwarka produktów umożliwia znalezienie interesujących ofert bez przeglądania wszystkich gazetek promocyjnych po kolei. Dodatkowo użytkownicy mogą zapisywać interesujące ich strony w gazetkach oraz tworzyć listy zakupów i ulubionych sklepów - gazetki promocyjne wybranych dyskontów i marketów wyświetlają się wtedy jako pierwsze. Ponadto aplikacja wysyła powiadomienia, gdy pojawiają się nowe gazetki promocyjne. Dzięki takiej funkcji, zawsze jest się na bieżąco z obniżkami i rabatami, co przekłada się na comiesięczne oszczędności.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone