Zamknij

1. Ubezpieczenia turystyczne - co należy o nich wiedzieć?

13:50, 20.11.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Polacy coraz częściej podróżują po świecie. Wiąże się to z tym, iż potrzebują wysokiej jakości pakietów ubezpieczeniowych. Dlatego, warto dowiedzieć się, jakie są ogólne warunki ubezpieczeń turystycznych, aby wybrać optymalny pakiet dla siebie. Podczas podróży nie będzie żadnych powodów do stresu.

Ogólne warunki ubezpieczeń

Zaglądając na stronę https://www.insurancechoice.co.uk/products/travel-insurance-products/travel-insurance-with-medical-conditions/ można zapoznać się z ogólnymi warunkami ubezpieczeń turystycznych. Specjaliści od ubezpieczeń turystycznych odpowiadają na wszystkie oczekiwania klientów, przedkładając im pakiety kompleksowe, dotyczące różnych sytuacji ryzyka. Istotne jest to, że ubezpieczenia turystyczne uwzględniają aktualnie również wcześniejszą historię choroby osoby ubezpieczanej. Ma to na przykład znaczenie kiedy chodzi o osoby przewlekle chore. Wiedzą one, że decydując się na konkretne ubezpieczenie nie będą musiały się martwić, jeśli w podróży dojdzie do zaostrzenia objawów choroby. 
Przedstawiciele towarzystw ubezpieczeniowych doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak droga jest opieka medyczna w różnych krajach dla obcokrajowców. 
W związku z tym, uwzględniają obecny stan zdrowia osoby ubezpieczanej oraz proponują korzystne warunki pokrycia kosztów leczenia w razie wypadku.

Najważniejsze zalety ubezpieczeń turystycznych

Do najważniejszych zalet ubezpieczeń turystycznych zaliczają się: wysokie kwoty ubezpieczenia pokrywającego leczenie szpitalne i opiekę ambulatoryjną, 
zwiększone anulowanie dostępne do dużej sumy, brak ograniczeń wiekowych przy udzielaniu ubezpieczenia, uznanie ubezpieczenia w przypadku większości spodziewanych chorób i wypadków, uwzględnienie chorób śmiertelnych, wykorzystanie ubezpieczenia przy nieograniczonej liczbie podróży, 
kompleksowa ochrona podczas uprawiania sportów ekstremalnych, całodobowa infolinia świadcząca porady specjalistów, pakiety przeznaczone dla podróży biznesowych.

Co bierze się pod uwagę podczas przyznawania ubezpieczenia turystycznego?

Przed wypełnieniem umowy osoba ubezpieczana zobowiązana jest do podania szczegółowych informacji związanych z jej stanem zdrowia. Dzięki temu można wystosować najlepszą ochronę dla klienta. Pakiety ubezpieczeniowe obejmują: choroby układu krążenia, AIDS, choroby psychiczne, niepełnosprawność fizyczną, choroby układu nerwowego, alergie, astmę, choroby układu krążenia, 
postępujące choroby związane z wiekiem starczym, cukrzycę, białaczkę, 
padaczkę i stwardnienie rozsiane. Warunki ubezpieczenia dostosowane są do indywidualnych wymagań klientów.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone