Zamknij

Samochód do wynajęcia

15:41, 29.04.2019 | Materiał Partnera
Skomentuj

Samochody to w dzisiejszych czasach już nie dobro luksusowe, a powszednie. Narzędzie pracy, codzienny środek transportu, często niemal niezbędny do prawidłowego funkcjonowania, zwłaszcza w rodzinie z dziećmi lub chorą osobą. Kierowcy pojazdów bez swoich przysłowiowych czterech kółek często czują się jak bez ręki. Jak radzić sobie w sytuacji, gdy z jakichś przyczyn nie mamy dostępu do własnego samochodu?

Samochód zastępczy po kolizji lub wypadku

Nie każdy kierowca zdaje sobie sprawę, że kiedy jest uczestnikiem kolizji albo wypadku w którym wina leży po stronie innego kierowcy, to ma prawo do oprócz naprawy własnego pojazdu z ubezpieczenia OC sprawcy, także do samochodu zastępczego. Jeżeli zdarzenie miało miejsce w Lublinie lub okolicach, bezgotówkowe wypożyczenie pojazdu bez żadnych dodatkowych kosztów oferuje wypożyczalnia samochodów lublin. Samochód może być potrzebny do kontynuowania wyjazdu, powrotu do domu czy dalszej pracy zarobkowej.

Wypożyczalnia samochodów na wakacje

Podczas wyjazdów wakacyjnych, często odbywających się z użyciem alternatywnych środków transportu zbiorowego, można zatęsknić do własnego pojazdu. Czasem również cały wyjazd planowany jest z użyciem samochodu z wypożyczalni. Wygodne, klimatyzowane pojazdy z różnych segmentów rynku sprawdzą się świetnie zarówno w rodzinnych wyjazdach wakacyjnych, jak i w przypadku romantycznych weekendów we dwoje. Wypożyczalnia samochodów przyda się także w sytuacji, gdy planujemy jednodniowy wyjazd na wycieczkę a przebywamy bez auta w okolicach Lublina.

Samochód na czas awarii i naprawy

Kiedy samochód jest narzędziem pracy lub niezbędnym elementem codzienności, sytuacja kiedy ulega awarii może przynieść wymierne materialne straty. Na czas naprawy warto skorzystać z oferty wypożyczalni pojazdów. Dzięki wypożyczonemu samochodowi unikniemy nagłej utraty dochodu, zapewnimy sobie oraz rodzinie także komfort i bezpieczeństwo poruszania się. Auta są ubezpieczone i dobrze wyposażone, tak by jazda nimi była w pełni bezpieczna.

(Materiał Partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone