Zamknij

Aranżacja kuchni z roletami dzień noc

14:22, 07.05.2019 | materiały partnera

Kuchnię często określa się mianem serca całego domostwa. Wystarczy zdać sobie sprawę z tego, w którym pomieszczeniu odbywają się najżywsze i najciekawsze rozmowy podczas domowych spotkań towarzyskich. Kuchnia jest też miejscem, w którym czas spędzamy z rodziną - przygotowując codzienne posiłki i te bardziej wyjątkowe, gdy godzinami wraz z bliskimi pracujemy nad daniami świątecznym. Kuchnia może pełnić też rolę azylu, w którym odpoczywamy, realizując swoją pasję do gotowania. Aby to miejsce było przyjazne dla wszystkich domowników, warto zadbać o wystrój.

Jaka powinna być aranżacja kuchni?

Gdy myślimy o aranżacji wnętrz, często pierwsze skojarzenie, jakie przychodzi nam na myśl, to przyjemny wygląd pomieszczenia. Dopiero później myślimy o jego funkcjonalności. Kuchnia to miejsce, w którym funkcjonalność jest szczególnie ważna. Zwłaszcza, gdy do czynienia mamy z niewielkim pomieszczeniem i musimy rozsądnie rozmieścić wszystkie sprzęty. Dodatkowo ważną kwestią jest łatwe ich czyszczenie, bowiem kuchnia to pomieszczenie, w którym nietrudno o różnorodne zabrudzenia. Czy da się wybrać osłonę okienną, która spełni kryterium estetycznego wyglądu i funkcjonalności? Na szczęście odpowiedź brzmi "tak"! Wszystko dzięki roletom dzień noc!

Rolety dzień noc w przestrzeni kuchennej, czyli piękno i funkcjonalność w jednym

Jedną z zalety tego rozwiązania jest łatwość czyszczenia rolet. Wystarczy przetrzeć je zwilżoną ściereczkę, aby oczyścić je z kurzu. Jeśli na powierzchni rolety pojawi się plamka, wystarczy zadziałać mokrą gąbeczką i papierowym ręcznikiem. Przydatny może być również odkurzacz wyposażony w miękką, małą szczoteczkę. Z jej pomocą zadbamy o czystość rolety przy okazji sprzątania pozostałych pomieszczeń.

Rolety dzień i noc łatwo jest zachować w czystości, jednak ich największy atut to możliwość regulowania oświetlenia. W bardzo słoneczne dni klasyczne rolety mogą okazać się niewystarczające. Mrużenie oczu podczas przygotowywania posiłku nie tylko jest niekomfortowe, ale może też okazać się niebezpieczne. Z roletami dzień noc szybko dopasujemy optymalne oświetlenie i oddamy się beztroskiemu pichceniu ulubionej potrawy.

Różnorodne rodzaje rolet dzień noc

Wiele materiałów, wzorów, deseni ... Niezależnie do tego, jaką aranżację wnętrz preferujesz, z pomocą właściwej rolety dzień  noc skutecznie podkreślisz charakter pomieszczenia. Możesz dopasować ją kolorystycznie do zabudowy kuchennej lub pozwolić, aby kontrastowała z wystrojem kuchni i stanowiła ciekawy, nadający stylu element aranżacji. Oprócz wyglądu rolet możemy również przebierać w ich rozmiarach oraz sposobach ich montażu. Część rolet dzień i noc została zaprojektowana tak, że nadaje się do montażu bezpośrednio na ścianie. Inne można zamontować wprost na oknie.

Rolety dzień noc to doskonałe rozwiązanie dla wymagających klientów, którzy lubią dopasowywać moc oświetlenia w swoich pomieszczeniach. Dzięki różnorodnym wersjom kolorystycznym i materiałom roleta może również świetnie sprawdzać się w roli ciekawej, przykuwającej uwagę ozdoby.

Alicja Błysk

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone