Zamknij

Fototapety perspektywiczne dla biura: eleganckie, śmiałe i niebanalne rozwiązania

00:03, 26.09.2019 | MM

Fototapety perspektywiczne wklejone w biurze mogą być bardzo różne. Oczywiście ważne jest, w jakim sektorze będą znajdować się.

Jeśli wkleisz takie dekoracje w sali konferencyjnej, to oczywiście powinny mieć poważny plan, a kolorystyka powinna być utrzymana w pastelowych, spokojnych kolorach. Stąd wniosek: fototapety Szczecin do biura są naprawdę świetnym wyborem, szczególnie jeśli chcesz zadbać o to, by twoje biuro było maksymalnie niepodobne do biur konkurentów.

Niedawno fototapeta Warszawa była obrazem na papierze o niezbyt wyraźnym wzorze. Moda na nie przeminęła, ale wraz z pojawieniem się najnowszego sprzętu malowidła ścienne znów stały się modne. Teraz używamy lepszych materiałów i nowoczesnych technologii, które pozwalają zachować przejrzystość i jasność kolorów. Fototapety perspektywiczne nie są drukowane na papierze, ale na specjalnych syntetycznych płótnach o matowej, błyszczącej i fakturowanej powierzchni. Są wyjątkowo trwałe, zachowują kolor przez długi czas.

Jak wybrać fototapety do biura?
Wybór fototapety perspektywicznej do biura w dużej mierze zależy od tego, co konkretnie robi firma. Zasada wyboru tapety do biura jest dość prosta: trzymaj się korporacyjnego stylu, wybierz neutralne odcienie i wysokiej jakości fakturę. Wśród tematów dla biura najbardziej odpowiednie są „Zwierzęta”, „Ludzie”, „Finanse i biznes”, „Mapy”, „Samochody”, „Technika”, „Wnętrza”. Mogą podkreślić aktywność, wiarygodność lub kreatywność firmy. Na przykład wysokie budynki i szybkie autostrady, jak również fototapety góry oraz fototapety kosmos podkreślają chęć firmy do rozwijania i rozszerzania działalności.
Nie możesz dokonać wyboru? Warto skorzystać się z pomocy naszych zawodowych projektantów. Pomogą nie tylko wybrać odpowiednią fototapetę, ale i zaoszczędzić na ich kupnie.

Fototapety dla biura: rekomendacje projektantów
Przez długi czas uważało się, że fototapety perspektywiczne nie są odpowiednim rozwiązaniem dla biur, gdyż robią przestrzeń bardziej „domową” i „nieoficjalną”. Obecnie jednak projektanci uważają całkiem inaczej.
Wykorzystując fototapety perspektywiczne w krótkim czasie i przy niskich kosztach możesz całkowicie zmienić wygląd biura, a dodatkowo stworzysz źródło inspiracji dla pracowników.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA