Zamknij

Gniazdko zdalnie sterowane czyli jak wyłączyć sprzęt zdalnie?

13:25, 21.02.2020 | MM
Skomentuj

Mocno przyzwyczailiśmy się już do tego, że wszystko możemy sterować zdalnie. Dziś nikt nie wyobraża sobie chodzenia do telewizora w celu zmienienia kanału, a przecież dawniej kanały telewizyjne zmieniało się przy telewizorze.

Pilot do zdalnego sterowania zmienił nasze postrzeganie rozrywki. Teraz gdy zasiądziemy wygodnie na kanapie, to możemy skupić się już wyłącznie na rozrywce, a nie ciągłym skakaniem do telewizora, by zmienić kanał.
Technologia cały czas idzie naprzód i wymyślane są coraz to nowsze rozwiązania, które ułatwiają nam życie. Do takich innowacyjnych urządzeń należą zdalnie sterowane gniazdka. Na czym polega ich działanie i do czego możemy ich użyć?

Zdalnie sterowane gniazdko, czyli wygoda na wyciągnięcie ręki
Zdalnie sterowane gniazdko, to urządzenie, które pozwala na włączenie i wyłączenie zasilania poprzez pilota. Takie gniazdko umożliwia włączenie lampy, czy innego sprzętu elektrycznego wyłącznie za pomocą jednego przycisku. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, które znajduje szereg praktycznych zastosowań. Wracając do domu, możemy wygodnie usadowić się na kanapie i wszystko włączyć zdalnie.

Rodzaje zdalnie sterowanych gniazdek
Obecnie dostępne są dwa rodzaje gniazdek zdalnie sterowanych. Pierwszym rodzajem są gniazdka, które sterowane są za pomocą pilotów. Drugim rodzajem gniazdek zdalnie sterowanych, są gniazdka, którymi sterujemy za pomocą aplikacji na smartfona i tabletu. Takie gniazdka łączą się z siecią WiFi. Zarówno jedne, jak i drugie gniazdka, są bardzo przydatnym urządzeniem w każdym domu i mieszkaniu. Dzięki nim włączymy lampę, czy inny sprzęt elektryczny za pomocą jednego przycisku na pilocie, czy w aplikacji.

Zdalnie sterowane gniazdka to bezpieczeństwo
Zdalnie sterowane gniazdka w dość dużym stopniu przyczyniają się do bezpieczeństwa naszych domów i mieszkań. Wychodząc z domu, wystarczy tylko wyłączyć gniazdka i już możemy być spokojni, że nie powstanie żadne zwarcie, które zagrozi naszemu mieszkaniu, czy domowi. Zdalnie sterowane gniazdka to wygoda i komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.
Gniazdka zdalnie sterowane są coraz częściej stosowane, jako podstawa w inteligentnych domach, o czym więcej możecie przeczytać tutaj inteligentny dom wymogiem w nowym budownictwie po 2020. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zdalnie sterowanych gniazdkach, koniecznie odwiedź Zamel.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

JessJess

0 0

RNC Minerals CEO resigns for private reasons effective immediately.
mortgage broker coquitlam Mitra Mohamadzadeh is often a
resilient, independent and self-motivated Kurdish woman from Iran who
located Vancouver, B.v 01:42, 22.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CarltonCarlton

0 0

Levings said it is premature to comment for the proposal in greater detail,
but said further stress-test hurdles "will naturally dampen mortgage demand within this segment," and said there is often a potential "for unintended consequences. mortgage broker coquitlam It's those people that want to make sure that whenever they had a negative event that they could still stay in their house.v 08:08, 23.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA