Zamknij
REKLAMA

Za nami Dzień Otwarty w sokołowskim "Rolniku"

00:22, 28.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Deszczowa aura w piątek, 27 maja, nie odstraszyła ósmoklasistów i na Dniu Otwartym w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim pojawiły się prawdziwe tłumy.

Według szacunków szkoły, tego dnia mury "Rolnika" odwiedziło ponad 400 młodych ludzi, zainteresowanych ofertą placówki. Była to młodzież głównie z powiatu sokołowskiego, ale wśród odwiedzających placówkę znalazły się też osoby z sąsiednich powiatów, a nawet z Łukowa.
Ósmoklasiści w czwartek zakończyli trzydniowe egzaminy na koniec szkoły podstawowej i lada chwila będą musieli dokonać wyboru szkoły, w której chcą się kształcić dalej. A uczniowie i kadra pedagogiczna "Rolnika" postarali się, by zachęcić kandydatów do wyboru swojej placówki. Przygotowali ciekawe pokazy i prezentacje. Ósmoklasiści mogli obejrzeć wyposażenie szkolnych pracowni, zaplecze sportowe i nowoczesne maszyny wykorzystywane w szkolnym gospodarstwie, obejrzeć zwierzęta, spróbować ciastek i innych pyszności, przygotowanych przez uczniów. Była okazja poznać szczegóły kształcenia na poszczególnych kierunkach i porozmawiać z uczniami "Rolnika", którzy mocno zaangażowali się w promocję swojej szkoły.

FOTORELACJA POD ARTYKUŁEM

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

Pani Pani

4 3

Pani Miszkiel. Jej praca. Myśl i dążenie. 13:18, 28.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AbAb

4 5

Rolnik wykształci każde dziecko wystarczy się zapisać ( chodzić nie trzeba ) aby się subwencja zgadzała 😃 08:38, 29.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

@ - Ab@ - Ab

3 2

A masz kogoś bliskiego w TEJ szkole , bo JA tak - dziecko TAM uczęszcza i muszę CIĘ zmartwić , że musi być na lekcjach i TO już tak trwa 3-cy rok. Tak , że nie pleć bzdur. 09:26, 29.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%