Zamknij

12 par z gminy Bielany świętowało Złote Gody

14:54, 02.10.2018 | INFO/FOT. UG BIELANY
REKLAMA
Skomentuj

Minęło 50 lat od kiedy włożyli sobie na palce obrączki oraz powiedzieli sakramentalne „tak”. Wtedy los ich połączył i udało im się przetrwać razem aż do dnia dzisiejszego. To właśnie oni są definicją miłości. 

Mówimy o parach, które 25 września 2018 r. w Gminie Bielany świętowały złotą rocznicę swojego ślubu. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w kaplicy w Bielanach, którą w intencji Dostojnych Jubilatów odprawił ks. prałat Andrzej Krupa oraz proboszcz parafii Rozbity Kamień ks. Andrzej Ułasiuk. W uroczystości uczestniczył także proboszcz parafii Kożuchówek ks. Zbigniew Średziński. Następnie w Zajeździe Kmiotek w Bielanach odbyło się uroczyste odznaczenie par małżeńskich przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę medalami. Był również czas na toast, występ dzieci z Zespołu Oświatowego im. św. Królowej Jadwigi w Bielanach-Jarosławach pod przewodnictwem Pana Dominika Grzyba, poczęstunek oraz tort.
Wójt Gminy Bielany Zbigniew Woźniak w asyście Przewodniczącego Rady Gminy Bielany Ireneusza Błońskiego osobiście wręczyli następującym parom medale, gratulacje oraz kwiaty:
1. Błońska Helena i Roman
2. Dmowska Marianna i Stanisław
3. Kalicka Celina i Tadeusz
4. Kobylińska Wiesława i Jan
5. Kolecka Wanda i Waldemar
6. Kożuchowska Janina i Stanisław
7. Mieczkowska Wiktoria i Adam
8. Nasiłowska Elżbieta i Józef
9. Paczuska Krystyna i Mieczysław
10. Rozbicka Teresa i Mieczysław
11. Stelęgowska Celina i Wacław
12. Ślepowrońska Marianna i Michał
Następnie Dostojni Jubilaci wspólnie z ks. prałatem Andrzejem Krupą, ks. proboszczem Andrzejem Ułasiukiem oraz ks. proboszczem Zbigniewem Średzińskim, wójtem Gminy Bielany Zbigniewem Woźniakiem oraz Przewodniczącym Rady Gminy Bielany Ireneuszem Błońskim pozowali do wspólnej i pojedynczych fotografii. Jubilatom gratulujemy, życzymy zdrowia i wytrwałości w życiu rodzinnym.

(INFO/FOT. UG BIELANY)
REKLAMA

Komentarze (1)

mieszkaniec gm.mieszkaniec gm.

2 0

Brawo wójt za pamięć, że mamy w gminie tak dostojne PARY , a dla PAR dużo zdrówka i niech IM teraz lata wolno płyną 10:08, 05.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone