Zamknij
REKLAMA

69-latek odpowie za zabójstwo, grozi mu nawet dożywocie

15:57, 29.06.2020 | ASP. JAKUB WIĘSAK/FOT. ARCHIWUM
Skomentuj
REKLAMA

Mieszkaniec powiatu sokołowskiego jest podejrzany o zabójstwo 68-latka w Kosowie Lackim. Został zatrzymany przez policjantów, a sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Grozi mu kara dożywotniego więzienia.

Do zdarzenia doszło pod koniec lutego na terenie gminy Kosów Lacki. Policjanci dostali zgłoszenie, o nagłym zgonie mężczyzny. Sokołowscy policjanci ujawnili na miejscu zwłoki 68-letniego mężczyzny. Właściciel posesji tłumaczył policjantom, że w nocy przyszedł do niego znajomy, który źle się poczuł i zemdlał. W związku z czym, on przeniósł go do pomieszczenia gospodarczego, gdzie położył go na łóżku. Gdy przyszedł rano zobaczyć, jak się czuje, stwierdził, że mężczyzna nie żyje i wtedy powiadomił policję.
Te wyjaśnienia nie do końca przekonały mundurowych. Na miejsce pojechali policjanci wydziału kryminalnego sokołowskiej komendy. Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili szczegółowe oględziny, zabezpieczyli ślady i dowody. Na miejsce została też skierowana specjalna grupa techników z Laboratorium Kryminalistycznego KWP zs. w Radomiu. Mundurowi zatrzymali 69-latka. Z powodu braku dostatecznych dowodów mężczyzna został zwolniony. Sokołowscy policjanci jednak nie odpuścili.
Po trzech miesiącach od zdarzenia ponownie zapukali do drzwi właściciela posesji, na której doszło do tragedii. Na bazie zgromadzonego materiału dowodowego oraz zabezpieczonych śladów kryminalistycznych i opinii biegłych, 69-letni mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. Postanowieniem Sądu Rejonowego w Sokołowie Podlaskim został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesiące. Za zabójstwo grozi mu nawet dożywocie.

(ASP. JAKUB WIĘSAK/FOT. ARCHIWUM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

EdzioEdzio

7 0

A co było przyczyną zgonu ofiary? 17:02, 29.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do EdziaDo Edzia

5 2

Pewnie uduszenie, otrucie albo jakiś sprytny cios, który uszkodził organy wewnętrzne. Dopiero dokładne badania histopatologiczne wykazały, że ktoś pomógł ofierze zejść z tego świata.
18:37, 29.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DzikDzik

8 0

Dzieje się wokół tego Kosowa... 07:30, 30.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

swojakswojak

0 1

jedna wielka ściema policjantów , przecież oni nic nie chcieli rozgrzebywać tylko rodziina podniosła alarm 10:43, 03.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA