Zamknij

Gabrysia walczy z SMA. Jak można pomóc?

21:13, 03.12.2021 | OPR. BGG/MATERIAŁY ORGANIZATORÓW
Skomentuj
REKLAMA

Społeczność Sokołowa Podlaskiego oraz gmin powiatu włączyła się w akcję charytatywną dla malutkiej, mającej zaledwie dwa miesiące Gabrysi Dorockiej, cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni (SMA).

Więcej informacji o dziewczynce i link do zbiórki znaleźć można tu: https://www.siepomaga.pl/gabrysia-sma

W niedzielę, 12 grudnia, w Sokołowie Podlaskim przy Konkatedrze odbędzie się Kiermasz „Świątecznie dla Gabrysi” z którego cały dochód przeznaczony będzie na pomoc małej wojowniczce . Na kiermaszu będą ręcznie wykonane ozdoby bożonarodzeniowe, stroiki świąteczne, sianko oraz tradycyjnie pyszne, domowe ciasta, ciasteczka. Zapraszamy wszystkich słodko i cynamonowo. Niech aromat nadchodzących świąt przywiedzie Państwa na Kiermasz w szczytnym celu.

Dodać należy, że do zorganizowania tego kiermaszu przyczyniło się wiele szkół, przedszkoli z naszego terenu, klubów seniora, Kół Gospodyń Wiejskich, instytucji oraz osób prywatnych. Nie zawiedźmy ich. (Informacja COVID-19 - kiermasz odbędzie się na placu przy konkatedrze, jednak prosimy, chroń siebie i innych, zachowaj odstęp, załóż maskę, zdezynfekuj ręce).

Organizatorzy akcji wsparcia dla Gabrysi w powiecie sokołowskim zachęcają też do zbierania plastikowych nakrętek. Ogłosili przy tym konkurs, w którym nagrodą jest występ Orkiestry Dętej OSP Sokołów Podlaski. Orkiestra zagra w tej gminie w naszym powiecie, która zbierze i przekaże najwięcej nakrętek dla małej Gabrysi. Zapraszamy gorąco do rywalizacji. Szczegóły akcji u organizatorów.

Współorganizatorzy akcji „Świątecznie dla Gabrysi” zwracają się do wszystkich z prośbą o rozpowszechnienie akcji na naszym terenie. Informacje znaleźć można także na fanpage Fundacji ITA: https://www.facebook.com/fundacjaITA

(OPR. BGG/MATERIAŁY ORGANIZATORÓW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Pytanie ?.Pytanie ?.

1 0

A czy zbierane są ,, nakrętki ,, plastykowe. 07:41, 04.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%