Zamknij
REKLAMA

Ta wyjątkowa noc pozostanie w pamięci na długo...

19:54, 16.01.2022 | INFO/FOT. ZS NR 1
Skomentuj
REKLAMA

W sobotni wieczór, 15 stycznia, uczniowie czterech klas maturalnych Zespołu Szkół Nr 1 im. K.K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim bawili się na swoim balu studniówkowym w sali „Odeon”.

W części oficjalnej uroczystości najpierw głos zabrała dyrektor ZS Nr 1 Małgorzata Baranowska, która powitała zgromadzonych, życzyła wszystkim udanej zabawy, a tegorocznym maturzystom powodzenia na czekających ich egzaminach. Następnie przewodniczący Rady Powiatu Sokołowskiego Jacek Odziemczyk odczytał skierowany do maturzystów list senatora Waldemara Kraski, a wicestarosta Ryszard Domański życzył młodzieży dobrej zabawy na balu studniówkowym i powodzenia na egzaminie dojrzałości.
Z kolei przedstawiciele maturzystów podziękowali dyrekcji szkoły, wychowawcom oraz nauczycielom za trud włożony w ich edukację. Wyrazem wdzięczności były złożone na ręce pedagogów bukiety kwiatów. Następnie przedstawiciel rodziców maturzystów Jacek Abramczuk-podziękował gronu pedagogicznemu za zaangażowanie w wychowanie młodego pokolenia, a Anna Soszyńska z klasy 3 Ag w imieniu wszystkich uczniów klas maturalnych wyraziła słowa wdzięczności dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom oraz rodzicom.
Część oficjalną balu studniówkowego zakończył tradycyjny polonez, odtańczony przez maturzystów, których, jak co roku, przygotował do tej wyjątkowej chwili nauczyciel ZS nr 1 Jacek Jackowski. Ta wyjątkowa noc pozostanie w pamięci na długo. Piękne kreacje maturzystek, wytworne garnitury maturzystów zrobiły na wszystkich obecnych ogromne wrażenie. Zabawa w miłej atmosferze trwała do białego rana, a jej wspomnienia umilą codzienność. Teraz czas na naukę! Za 100 dni Matura! Wszystkim uczniom klas maturalnych naszej szkoły życzymy sukcesów na tym sprawdzianie dojrzałości.

(INFO/FOT. ZS NR 1)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

werwer

1 6

+a gdzie te panny maja maski 06:50, 17.01.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

OlekOlek

6 2

Tam gdzie ich miejsce... w śmietniku :)))) 10:19, 17.01.2022


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Brawo !!!.Brawo !!!.

1 0

Ola !. -- A -- wer - Zatkałooo kakaoooo. 11:41, 17.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ola....Ola....

1 0

Wycieli CIĘ przed chwilą. 11:43, 17.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%