Zamknij

Pracownik budowlany

Nr oferty: StPr/19/0367Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Malownicza 25, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Prace remontowo-budowlane, ocieplenia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 05.06.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziany staż pracy przy pracach murarskich.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: WOJCIECH MILIK USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Oleksiaka Wichury 3, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieck
    Osoba do kontaktu: Rafał Adaśko
    Numer telefonu: 257817142
    E-mail: rafal.adasko@pup.sokolowpodl.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Sporządzanie reklamacji, zwrotów, Faktura Vat, zarządzanie sejfem i dokumentacją kas, nadzór na linią kas, kontrola pracy kasjerek.
    StPr/19/0526
    data rozpoczęcia pracy od 16.09.2019
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    1) Obróbka mięsa wieprzowego przy użyciu noża. 2) Przygotowanie masy mięsnej (segregacja części mięsa, gotowanie). 3) Praca przy taśmie przetwórczej. 4) Obsługa maszyn mielących.
    StPr/19/0520
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    -wprowadzanie dokumentów do programów ksiegowych, -rozliczanie płac, ZUS, podatków
    StPr/19/0517
    data rozpoczęcia pracy od 15.09.2019
    wynagrodzenie od od 1 500 PLN

    Układanie kostki brukowej
    StPr/19/0512
    data rozpoczęcia pracy od 03.09.2019
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN

    Praca na koparko ładowarce
    StPr/19/0513
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    pomocniczy udział w szeroko rozumianych procesach budowniczych
    StPr/19/0505
    data rozpoczęcia pracy od 02.09.2019

    Przedstawianie oferty handlowej klientom, sprzedaz towarów z branży budowlanej.
    StPr/19/0493
    data rozpoczęcia pracy od 22.08.2019
    wynagrodzenie od 2 500 - 8 000 PLN

    Transport towarów do klientów
    StPr/19/0487
    data rozpoczęcia pracy od 21.08.2019
    wynagrodzenie od od 1 800 PLN

    Wypisywanie dokumentów związanych z przyjęciem towaru przez magazyn, zamówienia towarów pod potrzeby różnych działów, współpraca z transportem i wysyłką towarów, zamówienia reklamowe. itp.
    StPr/19/0488

    Przedstawianie oferty handlowej klientom, sprzedaż towarów z branży budowlanej. Wynagrodzenie 2 500-8000 zł brutto (wysoka prowizja od sprzedaży)
    StPr/19/0489