Zamknij

Kierowca C+E

Nr oferty: StPr/19/0375Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Repkowska 53, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Transport towarów Polska i Europa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 06.06.2019
Wynagrodzenie brutto: 5 000 - 7 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C+E
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • brak lub niepełne podstawowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "CLEMENTE" SPÓŁKA JAWNA E. SAWICZ; Z. SAWICZ; W. SAWICZ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Repkowska 53, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Paweł Sawicz
      Numer telefonu: 608298741
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: świadectwa pracy, dokumenty potwierdzające kwalifikacje
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Sporządzanie reklamacji, zwrotów, Faktura Vat, zarządzanie sejfem i dokumentacją kas, nadzór na linią kas, kontrola pracy kasjerek.
      StPr/19/0526
      data rozpoczęcia pracy od 16.09.2019
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      1) Obróbka mięsa wieprzowego przy użyciu noża. 2) Przygotowanie masy mięsnej (segregacja części mięsa, gotowanie). 3) Praca przy taśmie przetwórczej. 4) Obsługa maszyn mielących.
      StPr/19/0520
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      -wprowadzanie dokumentów do programów ksiegowych, -rozliczanie płac, ZUS, podatków
      StPr/19/0517
      data rozpoczęcia pracy od 15.09.2019
      wynagrodzenie od od 1 500 PLN

      Układanie kostki brukowej
      StPr/19/0512
      data rozpoczęcia pracy od 03.09.2019
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      Praca na koparko ładowarce
      StPr/19/0513
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      pomocniczy udział w szeroko rozumianych procesach budowniczych
      StPr/19/0505
      data rozpoczęcia pracy od 02.09.2019

      Przedstawianie oferty handlowej klientom, sprzedaz towarów z branży budowlanej.
      StPr/19/0493
      data rozpoczęcia pracy od 22.08.2019
      wynagrodzenie od 2 500 - 8 000 PLN

      Transport towarów do klientów
      StPr/19/0487
      data rozpoczęcia pracy od 21.08.2019
      wynagrodzenie od od 1 800 PLN

      Wypisywanie dokumentów związanych z przyjęciem towaru przez magazyn, zamówienia towarów pod potrzeby różnych działów, współpraca z transportem i wysyłką towarów, zamówienia reklamowe. itp.
      StPr/19/0488

      Przedstawianie oferty handlowej klientom, sprzedaż towarów z branży budowlanej. Wynagrodzenie 2 500-8000 zł brutto (wysoka prowizja od sprzedaży)
      StPr/19/0489