Zamknij

Szwaczka

Nr oferty: StPr/19/0377Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Nieciecka 39, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Szycie na maszynie typu stebnówka
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Szycie na maszynie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: JWBL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Oleksiaka Wichury 3, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieck
      Osoba do kontaktu: Monika Sikorska
      Numer telefonu: 257817145 w. 45
      E-mail: monika.sikorska@pup.sokolowpodl.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy, CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Prace w kuchni stołówki zakładowej, przygotowywanie zup, II dań, surówek, wydawanie posiłków, zmywanie naczyń, porządkowanie pomieszczeń produkcyjnych.
      StPr/19/0397
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Praca w kuchni stołówki zakładowej. Wydawanie posiłków profilaktycznych, obieranie i rozdrabnianie warzyw, przygotowanie zup profilaktycznych, zmywanie naczyń
      StPr/19/0398
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Rozbiór i czyszczenie z treści pokarmowej kompletów jelit wieprzowych
      StPr/19/0396
      data rozpoczęcia pracy od 25.06.2019
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Wypisywanie dokumentów związanych z przyjęciem towaru przez magazyn, zamówienia towarów pod potrzeby różnych działów, współpraca z transportem i wysyłką towarów, zamówienia reklamowe. itp.
      StPr/19/0394
      data rozpoczęcia pracy od 21.06.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Spawanie konstrukcji stalowych.
      StPr/19/0392
      wynagrodzenie od od 16 PLN

      Przygotowanie stanowiska pracy. Przyjmowanie dostaw towaru, obsługa urządzeń sklepowych i fiskalnych. Bezpośrednia obsługa klienta. Dbanie o jakość obsługi klienta.
      StPr/19/0391

      wg. programu stażu
      StPr/19/0387
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      StPr/19/0390

      Układanie kostki brukowej
      StPr/19/0384
      data rozpoczęcia pracy od 13.06.2019
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Prace na koparko - ładowarce
      StPr/19/0385
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN