Zamknij

Operator koparko-ładowarki

Nr oferty: StPr/19/0385Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 40A, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Prace na koparko - ładowarce
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 13.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Staż pracy minimum 2 lata
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Makowiecki Jakub TECHBUD
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wojska Polskiego 40A, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowiec
    Osoba do kontaktu: Jakub Makowiecki
    Numer telefonu: 506141299
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: dokumenty potwierdzające kwalifikacje
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Sprzątanie terenów osiedli Sokołowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, sprzątanie klatek schodowych, utrzymanie ładu i porządku wokół budynków.
    StPr/19/0438
    data rozpoczęcia pracy od 01.08.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Sprzatanie pomieszczeń biurowych i socjalnych, sprzątanie autobusów
    StPr/19/0437
    data rozpoczęcia pracy od 17.07.2019

    Sprzedaz towarów, ubsługa magazynu
    StPr/19/0436

    Wykonywanie prac budowlanych
    StPr/19/0430
    data rozpoczęcia pracy od 11.07.2019
    wynagrodzenie od 2 900 - 4 000 PLN

    Prace przy użyciu maszyn do obróbki metalu, montaż ręczny oraz obróbka wykończeniowa przykonstrukcjach
    StPr/19/0429
    data rozpoczęcia pracy od 15.07.2019
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    1) Obróbka mięsa wieprzowego przy użyciu noża. 2) Przygotowanie masy mięsnej (segregacja części mięsa, gotowanie). 3) Praca przy taśmie przetwórczej. 4) Obsługa maszyn mielących.
    StPr/19/0420
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019

    Sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitariatów, pomieszczeń socjalnych, korytarzy.
    StPr/19/0422
    data rozpoczęcia pracy od 08.07.2019
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN

    Obsługa frezarek oraz innych maszyn do obróbki skrawaniem tj: prasy,wiertarki, szlifierki. Prace montażowe elementów stalowych i aluminiowych.
    StPr/19/0412
    wynagrodzenie od od 15,5 PLN

    StPr/19/0407
    data rozpoczęcia pracy od 02.07.2019
    wynagrodzenie od od 1 688 PLN

    Transport towarów do klientów
    StPr/19/0405
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
    wynagrodzenie od od 1 800 PLN