Zamknij

Prace spawalniczo-ślusarskie

Nr oferty: StPr/19/0392Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Spawanie konstrukcji stalowych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 16 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Spawanie metodą MAG
  • Znajomość rysunku technicznego
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Staż pracy mile widziany.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Oleksiaka Wichury 3, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieck
      Osoba do kontaktu: Rafał Adaśko
      Numer telefonu: 257817142
      E-mail: rafal.adasko@pup.sokolowpodl.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, świadectwa pracy, dokumenty potwierdzające kwalifikacje
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Organizacja zamówień i zaopatrzenie magazynu; kontakt z klientami, urzędami i firmami, sprawdzanie stanu technicznego pomieszczeń, prowadzenie spraw biurowych.
      StPr/19/0432
      data rozpoczęcia pracy od 12.07.2019
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Wykonywanie prac budowlanych
      StPr/19/0430
      data rozpoczęcia pracy od 11.07.2019
      wynagrodzenie od 2 900 - 4 000 PLN

      Sprzedaż usług telekomunikacyjnych, obsługa klienta
      StPr/19/0428
      data rozpoczęcia pracy od 25.07.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Prace przy użyciu maszyn do obróbki metalu, montaż ręczny oraz obróbka wykończeniowa przykonstrukcjach
      StPr/19/0429
      data rozpoczęcia pracy od 15.07.2019
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      1) Obróbka mięsa wieprzowego przy użyciu noża. 2) Przygotowanie masy mięsnej (segregacja części mięsa, gotowanie). 3) Praca przy taśmie przetwórczej. 4) Obsługa maszyn mielących.
      StPr/19/0420
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitariatów, pomieszczeń socjalnych, korytarzy.
      StPr/19/0422
      data rozpoczęcia pracy od 08.07.2019
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      Obsługa frezarek oraz innych maszyn do obróbki skrawaniem tj: prasy,wiertarki, szlifierki. Prace montażowe elementów stalowych i aluminiowych.
      StPr/19/0412
      wynagrodzenie od od 15,5 PLN

      StPr/19/0407
      data rozpoczęcia pracy od 02.07.2019
      wynagrodzenie od od 1 688 PLN

      Transport towarów do klientów
      StPr/19/0405
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
      wynagrodzenie od od 1 800 PLN

      wg. programu stażu
      StPr/19/0401
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN