Zamknij

Spawacz-mechanik napraw pojazdów samochodowych

Nr oferty: StPr/19/0594Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Ząbkowska 2, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Przygotowanie konstrukcji i elementów pojazdów do spawania i ich spawanie. Wykonywanie drobnych napraw i obsługa pojazdów spółki.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 18.11.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 3 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. D
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Staż pracy mile widziany
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PKS "SOKOŁÓW" w Sokołowie Podlaskim S.A.
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Oleksiaka Wichury 3, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieck
      Osoba do kontaktu: Rafał Adaśko
      Numer telefonu: 257817142
      E-mail: rafal.adasko@pup.sokolowpodl.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, świadectwa pracy, orzeczenie o niepełnosprawności
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Wykonywanie prac ogólnobudowlanych i wykończeniowych.
      StPr/19/0612
      data rozpoczęcia pracy od 10.12.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Obsługa maszyn produkcyjnych, wykrawanie elementów mięsnych wieprzowych, przygotowywanie mięsa i wędlin, prace porządkowe, stosowanie się do wszystkich obowiązujących zasad higienicznych, jakościowyc
      StPr/19/0609
      data rozpoczęcia pracy od 01.01.2020
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Współpraca z dyrektorem i współpracownikami w wychowywaniu dzieci.
      StPr/19/0606
      data rozpoczęcia pracy od 02.12.2019
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      -prowadzenie operacji finansowych, -sporzadzanie list płac oraz przygotowywanie przelewów bankowych, -prowadzenie rozliczeń z ZUS, -obsługa banków, -rozliczanie z kontrahentami oraz z centrum operacji
      StPr/19/0602
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2019
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      Opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym.
      StPr/19/0601

      Przewozy regionalne, okazjonalne, turystyka.
      StPr/19/0592
      data rozpoczęcia pracy od 18.11.2019
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 500 PLN

      Prace wykończeniowe, ogólnobudowlane, murarskie.
      StPr/19/0593
      data rozpoczęcia pracy od 15.11.2019
      wynagrodzenie od 2 500 - 4 200 PLN

      Przygotowanie konstrukcji i elementów pojazdów do spawania i ich spawanie. Wykonywanie drobnych napraw i obsługa pojazdów spółki.
      StPr/19/0594
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 300 PLN

      Szycie na maszynie typu stebnówka
      StPr/19/0569
      data rozpoczęcia pracy od 22.10.2019

      Prace przy wykopach
      StPr/19/0565
      data rozpoczęcia pracy od 18.10.2019
      wynagrodzenie od 3 500 - 4 000 PLN