Zamknij

Pracownik gospodarczy

Nr oferty: StPr/20/0176Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Magistracka 3, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Omiatanie przy posesjach, koszenie trawy, okresowe czyszczenie agregatów chłodniczych oraz 2 razy w miesiący czyszczenie kontenera.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.25
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 10
Data rozpoczęcia: 12.05.2020
Wynagrodzenie brutto: od 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Sokołowie Podlaskim
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Magistracka 3, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Bogumiła Sawicka
    Numer telefonu: 257812281
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Cv, świadectwa pracy
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    wg. programu stażu
    StPr/20/0271
    data rozpoczęcia pracy od 20.07.2020
    wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

    wg. stanowiska
    StPr/20/0263

    Sprzątanie powierzchni biurowej
    StPr/20/0256
    data rozpoczęcia pracy od 06.07.2020
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    StPr/20/0258
    data rozpoczęcia pracy od 15.07.2020

    Pomoc przy wstawianiu okien, drzwi, bram garażowych.
    StPr/20/0260
    data rozpoczęcia pracy od 02.07.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    StPr/20/0248

    StPr/20/0250

    wg, programu stazu
    StPr/20/0251

    Wykonywanie bieżących i okresowych konserwacji urządzeń elektrycznych. Nadzór, kontrola oraz utrzymanie w pełnej sprawności urządzeń elektrycznych, notowanie wskazań przyrządów pomiarowych.
    StPr/20/0244
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2020

    Rozbiór i czyszczenie z treści pokarmowej kompletów jelit wieprzowych
    StPr/20/0241
    data rozpoczęcia pracy od 27.06.2020
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN