Zamknij

Pracownik budowlany

Nr oferty: StPr/20/0181Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Powstańców Wielkopolskich 32/1, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Prace budowlane, wykończeniowe, elewacje(docieplenia budynków)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.05.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Wymagania dodatkowe
      Język:
      • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Staż pracy mile widziany
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: P.H.U. BUDMAL PAWEŁ MALISZEWSKI
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Powstańców Wielkopolskich 32/1, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj
        Osoba do kontaktu: Paweł Maliszewski
        Numer telefonu: 661615794
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        wg. programu stażu
        StPr/20/0271
        data rozpoczęcia pracy od 20.07.2020
        wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

        wg. stanowiska
        StPr/20/0263

        Sprzątanie powierzchni biurowej
        StPr/20/0256
        data rozpoczęcia pracy od 06.07.2020
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN

        StPr/20/0258
        data rozpoczęcia pracy od 15.07.2020

        Pomoc przy wstawianiu okien, drzwi, bram garażowych.
        StPr/20/0260
        data rozpoczęcia pracy od 02.07.2020
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        StPr/20/0248

        StPr/20/0250

        wg, programu stazu
        StPr/20/0251

        Wykonywanie bieżących i okresowych konserwacji urządzeń elektrycznych. Nadzór, kontrola oraz utrzymanie w pełnej sprawności urządzeń elektrycznych, notowanie wskazań przyrządów pomiarowych.
        StPr/20/0244
        data rozpoczęcia pracy od 01.07.2020

        Rozbiór i czyszczenie z treści pokarmowej kompletów jelit wieprzowych
        StPr/20/0241
        data rozpoczęcia pracy od 27.06.2020
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN