Zamknij
REKLAMA

Skoki narciarskie na żywo tylko dla tej grupy! Nikt inny nie wejdzie?

10:00, 14.10.2021 | Źródło: Wirtualna Polska
Skomentuj Fot. Wikimedia Commons
REKLAMA

Skoki narciarskie na żywo tylko dla zaszczepionych? Taką decyzję, w obawie przez ograniczeniami w związku z czwartą falą pandemii może podjąć Polski Związek Narciarski. - Na 99 procent tak właśnie będzie - mówi sekretarz związku Jan Winkiel. 

Kibice, którzy będą chcieli pojawić się na trybunach skoczni im. Adama Małysz podczas Pucharu Świata w Wiśle, a także podczas Pucharu Świata w Zakopanem mogą być rozczarowani. 

Wiele wskazuje na to, że bilety na konkursy będą mogli kupić tylko zaszczepieni przeciwko COVID-19. Takie, choć jeszcze nieoficjalne informacje, przekazał sekretarz generalny PZN.

-  Na 99 procent tak właśnie będzie - mówi Jan Winkiel.

Skąd taka decyzja? 

Organizatorzy biorą pod uwagę rozwój czwartej fali koronawirusa. W Polsce z każdym dniem zakażeń przybywa, a to może wkrótce oznaczać, że pojawią się pandemiczne ograniczenia. 

-  Nie chcemy zamieszania z biletami i zdecydowaliśmy się sprzedawać wejściówki tylko zaszczepionym kibicom, których obostrzenia raczej nie powinny dotyczyć. Taką decyzję podjęliśmy po długich konsultacjach, m.in. z lekarzami - mówi w rozmowie z WP Sportowe Fakty Winkiel. 

Sprzedaż biletów na konkursy w Wiśle oraz Zakopanem ma wystartować 21 października. Szczegóły dotyczące sprzedaży związek ma ogłosić 19 października. Na konkursy w Wiśle wpuszczonych ma zostać ok. 6 tysięcy fanów, w Zakopanem natomiast ok. 10 tysięcy. 

Puchar Świata w Wiśle zaplanowano od 3 do 5 grudnia. W Zakopanem skoczkowie będą realizować od 14 do 16 stycznia. W obu przypadkach odbędą się - konkurs indywidualny i drużynowy.

(Źródło: Wirtualna Polska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%