Zamknij
REKLAMA

To będzie koniec telewizyjnego hitu? Wszystko przez kryminalne wyczyny...

16:59, 15.01.2022 | Źródło: Wirtualna Polska
Skomentuj Fot. screen z Youtube
REKLAMA

Program "Królowe życia" znalazł się na cenzurowanym. Aż sześć skarg wpłynęło w ostatnim czasie do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, a ze względu na kryminalne wyczyny jeden z uczestników już pożegnał się z show. 

"Królowe życia" to serial dokumentalny, który pokazuje codzienne życie jej barwnych i przebojowych bohaterów.

- To ludzie, którzy osiągnęli sukces w swoim środowisku i żyją na bogato według swojego scenariusza i na swoich warunkach. Są dalecy od przeciętności, czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych falę zazdrości i krytyki - pisze o swoim programie TTV. 

Show, które jest emitowane w telewizji od 5 lat (nagrano już 11. sezonów) ma swoich wiernych fanów. Jak podaje WP Teleshow, program śledzi 500 tysięcy widzów. 

W ostatnim czasie program, który od początku wzbudzał kontrowersje ma sporo kłopotów. Na jaw wyciągana jest kryminalna przeszłość występujących tam osób. 

- Dagmara Kaźmierska trafiła do więzienia za sutenerstwo i działanie w zorganizowanej grupie przestępczej a Joanna P. wraz z mężem zostali oskarżeni o wręczenie milionowej łapówki prokuratorowi - informuje WP Teleshow. 

W ostatnich dniach głośno było jednak za sprawą innego uczestnika programu. Podejrzane działania Arka "Megakota" Zgorzelskiego ujawnił Jan Śpiewak. Aktywista wskazał, że mężczyzna w internecie chwali się zażywanie twardych narkotyków oraz "romansami z małolatkami". 

- Z jedną z nich związał się już jak miała 15 lat, albo i mniej - dodaje serwis WP.

Z tego właśnie powodu stacja TTV pożegnała się ze Zgorzelskim. To jednak nie koniec kłopotów programu. Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpływają skargi na show. W ostatnim czasie było ich sześć.

- Zarzuty dotyczyły doboru uczestników z kryminalną przeszłością, bez wskazania żadnego konkretnego odcinka - podaje Karolina Czuczman z zespołu prasowego KRRiT.

Stacja do zarzutów się nie odniosła. 

(Źródło: Wirtualna Polska )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%