
Od 1 kwietnia Miejska Biblioteka Publiczna im. K. I. Gałczyńskiego w Sokołowie Podlaskim zaprasza do korzystania z usługi „Zamów książkę do domu”.
To nowość w działalności sokołowskiej książnicy. Adresatami tej usługi są mieszkańcy miasta Sokołów Podlaski, którzy ze względu na stan zdrowia, stopień niepełnosprawności nie mają innej możliwości dostępu do zbiorów bibliotecznych. Usługa dostawy i odbioru zbiorów jest bezpłatna. Aby z niej skorzystać wystarczy posiadać kartę biblioteczną.
Zbiory można zamawiać:
- telefonicznie w godzinach pracy Biblioteki: Dział dla Dzieci i Młodzieży – 25-781-77-46, Dział dla Dorosłych – 25-781-77-48
- za pośrednictwem katalogu on-line https://www.sokolowpodlaski-bp.sowa.pl/
- za pośrednictwem poczty elektronicznej: Dział dla Dzieci i Młodzieży: [email protected] , Dział dla Dorosłych: [email protected]
Regulamin dostępny jest na stronie Miejskiej Biblioteki.
INFORMACJA: MBP
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze opinie