Reklama

Repki - ta przejażdżka rowerem będzie go naprawdę słono kosztować!

32-letni mieszkaniec powiatu sokołowskiego odpowie przed sądem za jazdę rowerem z promilami.

Mężczyzna, kierujący rowerem zwrócił uwagę policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy w poniedziałek wielkanocny, 6 kwietnia, patrolowali Repki. Zatrzymali go do kontroli.

- Okazało się, że 32-letni mieszkaniec powiatu sokołowskiego znajduje się w stanie nietrzeźwości. Miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Za popełnione wykroczenie mężczyźnie grozi teraz kara aresztu lub grzywna nie niższa niż 2500 zł – relacjonuje mł. asp. Aneta Szurowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim.

Reklama

Pani rzecznik kolejny raz przestrzega przed skutkami jazdy po alkoholu.

- Pamiętajmy, że nietrzeźwi kierowcy oraz rowerzyści w konfrontacji z poruszającymi się prawidłowo innymi uczestnikami ruchu drogowego, często są przyczyną tragicznych w skutkach wypadków drogowych. Nietrzeźwy kierujący jest poważnym zagrożeniem nie tylko dla siebie, ale także dla innych użytkowników dróg – podkreśla mł. asp. Aneta Szurowska.

Miejsce zdarzenia mapa Sokołów Podlaski

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 08/04/2026 06:15
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Czepianie się ludzi - niezalogowany 2026-04-08 07:19:45

    Ludzie weźcie się za pomoc ludziom a nie tylko prześladowanie na każdym kroku. Tym sposobem doprowadzacie ten kraj do upadku.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama
Najnowsze wiadomości