Reklama

?Chodź, przeczytam Ci bajeczkę?

10/03/2016 07:17

To tytuł logopedycznego konkursu głośnego czytania, który odbywa się co roku w Zespole Szkół w Jabłonnie Lackiej. 8 marca, w związku z Europejskim Dniem Logopedy rywalizowano po raz kolejny.

To tytuł logopedycznego konkursu głośnego czytania, który odbywa się co roku w Zespole Szkół w Jabłonnie Lackiej. 8 marca, w związku z Europejskim Dniem Logopedy rywalizowano po raz kolejny.

W zmaganiach konkursowych udział wzięło 12 uczniów objętych zajęciami logopedycznymi na terenie szkoły. Uczniowie czytali fragmenty znanych wszystkim dzieciom bajek.

Jury w składzie: pani dyrektor Jolanta Kondraciuk, pani Ewa Moczulska, pani Halina Żero oraz pani logopeda Anna Kożuchowska-Kurylak oceniało poprawność artykulacyjną, technikę czytania oraz sposób interpretacji bajki.

Reklama

I miejsce w konkursie zajęli Patrycja Perczak oraz Mateusz Mularzuk. II jury przyznało Krystianowi Kaniewskiemu i Tomaszowi Protaziukowi, a III Sebastianowi Chmielowi. Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie to: Krzysztof Sadkowski, Julia Decyk, Bartek Niemirka, Magda Niemirka, Maria Pieczyska, Julia Fiuczek i Bartek Krasnodębski.

Tego dnia rozwiązano też logopedyczny konkurs plastyczny ?Logopedia fajna sprawa, to nauka i zabawa?. I miejsce zajęli w nim: Maja Czopska i Mateusz Mularzuk, II Maria Pieczyska oraz Hubert Czapski, a III Bartek Niemirka. Wyróżnienia otrzymali: Sebastian Chmiel, Julia Fiuczek, Julia Decyk, Aleksandra Bujalska, Magda Niemirka, Mateusz i Patrycja Perczak, Sebastian Łukasiak, Jakub Remiszewski.

Reklama

Na zakończenie spotkania pani Anna Kożuchowska-Kurylak, organizatorka konkursu i logopeda z Certyfikatem Zawodowym Polskiego Związku Logopedów wręczyła dyplomy uczniom, którzy zakończyli w ostatnim czasie zajęcia logopedyczne i mogą pochwalić się piękną wymową.

INFO/FOT. ZS JABŁONNA LACKA

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama