Reklama

Jechał za szybko, ale to był dopiero początek jego kłopotów

04/08/2019 22:01

W sobotę, 3 sierpnia, około godziny 8.40 w Bielanach policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 51-letniego kierującego oplem.

W sobotę, 3 sierpnia, około godziny 8.40 w Bielanach policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 51-letniego kierującego oplem.

Powodem kontroli drogowej było przekroczenie prędkości o 34 km/h od dopuszczalnej na obszarze zabudowanym. W trakcie legitymowania wyczuli od mężczyzny silną woń alkoholu z ust. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci zatrzymali mężczyźnie uprawnienia do kierowania pojazdami. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mężczyźnie wysoka kara grzywny, a nawet do dwóch lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama
Wróć do