Reklama

Kompletnie pijany kierowca uciekał autem, a później pieszo

05/07/2017 07:32

Uciec nie zdołał, miał ponad 3 promile alkoholu. W trakcie kontroli 38-latek przyznał się też, że nie posiada prawa jazdy.

Uciec nie zdołał, miał ponad 3 promile alkoholu. W trakcie kontroli 38-latek przyznał się też, że nie posiada prawa jazdy.

W sobotę, 1 lipca, funkcjonariusz z Posterunku Policji w Repkach podczas patrolu podjął próbę zatrzymania do kontroli drogowej kierującego fordem. Mężczyzna na widok radiowozu zaczął uciekać autem, a następnie pieszo. Po przebiegnięciu kilku metrów został zatrzymany przez funkcjonariusza. W trakcie trwających czynności mężczyzna przyznał się, że nie posiada uprawnień do kierowania. Kilka lat temu zostało mu zatrzymane za jazdę po alkoholu.
Mundurowy sprawdził stan trzeźwości 38-latka. Okazało się, że mężczyzna jest pijany. Badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu. Za jazdę po alkoholu grozi mężczyźnie wysoka kara grzywny, kara ograniczenia wolności, a nawet do 3 lat więzienia.
Apelujemy o zdecydowaną reakcję, gdy widzimy, że za kierownicę wsiada osoba nietrzeźwa i poinformowanie o takiej sytuacji policji.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama
Wróć do