
Uczniowie Gimnazjum Salezjańskiego odnieśli sukces w konkursie edukacyjnym organizowanym przez Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie.
Uczniowie Gimnazjum Salezjańskiego odnieśli sukces w konkursie edukacyjnym organizowanym przez Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie.
Konkurs ten skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Uczestnicy projektują krzyżówkę składającą się z 27 haseł oraz przygotowują jej opracowanie plastyczne, które powinno mieć charakter przyrodniczy z elementami ochrony środowiska.
Salezjańscy gimnazjaliści kolejny raz wzięli udział w tym konkursie. Wśród 126 prac zauważono i nagrodzono również ich prace.
II miejsce w kategorii gimnazjów zajęła grupa uczniów z klasy II b i I c w składzie: Aleksandra Błońska, Julia Krasnodębska, Paulina Marciszewska, Natalia Oleszczuk, Wiktoria Idzikowska, Martyna Wysokińska, Izabela Bartosiak, Gabriela Czopska, Patryk Częścik i Jan Rydzewski.
III miejsce w kategorii gimnazjów pzypadło grupie uczniów z klasy III c w składzie: Milena Żurawlewska, Klaudia Ambroziak, Anna Bednarczyk, Kamila Barbachowska, Dominika Strzała, Aleksandra Góral, Anna Stańska, Paulina Kosiorek, Julia Pogorzelska, Julia Jurczak i Emilia Jurczak.
Gratulujemy!
MARZENA SOCZKIEWICZ
FOT. ZS SALEZJAŃSKICH
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze opinie