
W powiecie sokołowskim nie odnotowano przypadku zarażenia koronawirusem, systematycznie spada liczba osób objętych kwarantanną.
W powiecie sokołowskim nie odnotowano przypadku zarażenia koronawirusem, systematycznie spada liczba osób objętych kwarantanną.
Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sokołowie Podlaskim z dnia 05.04.2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu sokołowskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.
Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 05.04.2020
- Łączna liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową/ (ostatnia doba):76/ 2
- Łączna liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym / (ostatnia doba): 2/0
- Łączna liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19/ (ostatnia doba): 0 /0
- Łączna liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim/ (ostatnia doba): 0 / 0
- liczba ozdrowieńców / (ostatnia doba): 0 / 0
- liczba zgonów powiązanych z COVID-19: 0
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Skoro to prawda to należy się cieszyć. Czy to prawda?
Niestety, ta informacja to tzw. Fake News.
Ta informacja to niestety tzw. Fake News.
wprowadził rubrykę p.t. "Odeszli od nas". Biorąc pod uwagę, że zarażenia MUSZĄ być, to czy to nie jest dyskretna informacja o ofiarach?
Zobacz idioto, że przed koronawirusem zgonów było więcej niż teraz. A poza tym nie mamy koronairusa w Sokołowie.
Szanowny Panie / Szanowna Pani. Zadałem pytanie, które nie jest obraźliwe ani nielogiczne. Z jakiego powodu jestem wyzywany od "idioty"? Świadczy to o jednym: nie ma Pan / Pani szacunku do innych ani do siebie. Jest Pan / Pani jednym z tych nosaczy sundajskich? O H Y D A !!!
Środowisko lekarskie jest zbulwersowane wypowiedzią ministra Kraski. Zostań w domu-Chroń życie!
"kraskę". Kto to jest? ZERO.
W Sokołowie nie odnotowano bo ujmuje ich statystyka w innych powiatach ?
Jesteś *%#)!& jak but. A inni pewnie chętnie wpisują sokołowiaków do siebie....
Minister Kraska jest przykładem, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
tej ŚCIEMY. Ogłaszam KONIEC "epidemii". Walę ŻYDOWSKIE psy policyjne, moraweickich, dudusiów i kaczyńskich. W razie potrzeby ZAPROCESUJĘ ich przed "sądami" na śmierć.
Polityka poznaje się po jego zaangażowaniu w sprawy lokalne jego skuteczność tym co robi tym co zrobił np.dla naszego powiatu szpitala dla remontu dróg krajowych itd . Ktoś pytał dlaczego Kraska na konferencjach wygląda inaczej niż Szumowski ? Kraska nigdy nie był tytanem pracy może dlatego ?
Może wszyscy chcą się dowiedzieć kim jesteś? Nie uda się Ci zniknąć. To miejsce to nie donos bez podpisu. I to by było na tyle. Zdrowia życzę.
W punkt Zobaczymy co w powiecie zostawi po sobie Kraska ? Teraz czeka nas kryzys do tej pory prawie nic nie zrobił i już nie zrobi raczej ale będę trzymał kciuki Ale najpierw trzeba chcieć coś zrobić ….
Myślę ze powinien ujawnić twoje nazwisko, dopiero wtedy będzie zabawnie, bo myślę że będzie to wielkie zaskoczenie dla czytajacych i dla Ciebie. Czekamy wszyscy.
Minister Kraska zwala winę na pracowników służby zdrowia - "jak się zaraźili to sami są temu winni bo nie przestrzegają procedur".Główną przyczyną zakażeń pracowników służby zdrowia jest powszechny brak masek i innego sprzętu ochrony osobistej,a za to odpowiedzialność ponosi pan minister.
Skłócił powiat z miastem,a teraz chce skłócić pracowników służby zdrowia
Czyli ta hiena jest z miasta ! Coraz ciekawiej się robi. Niektórzy już plotkują kim jesteś. Co upadły wcześniejsze układy???
Nazywał pielęgniarki niższym personelem !
Ciekawe co drzemie w środku człowieka mówiącego wcześniej że pielęgniarki to niższy personel ale to głównie pielęgniarki biorą ciężar walki o zdrowie . A teraz jeszcze ta wypowiedź Kraski uderzająca w środowisko medyczne
No, na pewno wyższy personel, wszystkie mają studia, głównie na początkach. Tylko te mają prawdziwe wyższe wykrztałxenie, co skończyły studia dzienne. Przykre ale taka jest prawda. A świątek nie daje wykształcenia.
Wypowiedzi Skandalisty wywołują oburzenie w środowisku lekarskim, a to jest niedopuszczalne w czasie szerzącej się zarazy !
Przykre jest, że to co powiedział jest prawdą, tylko o tym się nie mówi.
Niech się nie oburzają tylko dezynfekują.,
Czytałam na onecie,że lekarze przygotowują wniosek o dymisję ministra Kraski.