Reklama

Policjanci szukają właścicieli odzyskanych od złodzieja fantów

21/05/2020 16:28

Sokołowscy kryminalni zatrzymali 28-latka, który włamywał się do samochodów. Mężczyzna kradł m.in. radia. Szukają właścicieli odzyskanych przedmiotów.

Sokołowscy kryminalni zatrzymali 28-latka, który włamywał się do samochodów. Mężczyzna kradł m.in. radia. Szukają właścicieli odzyskanych przedmiotów.

Do Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim w ostatnim okresie wpłynęło kilka zgłoszeń dotyczące kradzieży z włamaniem do pojazdów pozostawionych na parkingu przed jedną z firm na terenie Sokołowa Podlaskiego. W wyniku prowadzonych działań policjanci bardzo szybko ustalili, że sprawcą włamań do pojazdów może być 28-letni mieszkaniec powiatu sokołowskiego.
I tym razem policjanci się nie pomylili, podczas przeszukania u mężczyzny znaleźli skradzione radia samochodowe oraz inne przedmioty pochodzące z kradzieży. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty, przyznając się do ich popełnienia. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Właścicieli skradzionych przedmiotów znajdujących się na zdjęciach prosimy o kontakt osobisty z policjantem wydziału kryminalnego prowadzącym sprawę pod nr tel. 25 787 20 11 wew. 266.

Reklama

Zdjęcia można obejrzeć tu:
Policjanci odzyskali skradzione radia

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama
Najnowsze wiadomości