Reklama

Pracowity czas dla strażaków. Dwa pożary i wichura nad powiatem.

27/12/2016 09:56

Przetaczający się nad Polską orkan Barbara, przysporzył pracy także strażakom z jednostek działających na terenie powiatu sokołowskiego.

Przetaczający się nad Polską orkan Barbara, przysporzył pracy także strażakom z jednostek działających na terenie powiatu sokołowskiego. 

W nocy w Polsce we znaki dawały się wichury spowodowane orkanem "Barbara". Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ogłosił ostrzeżenia drugiego i trzeciego stopnia dla województw: pomorskiego i zachodniopomorskiego, ale silny wiatr odczuło też m.in. Mazowsze, gdzie prądu nie ma ok. 35 tys. odbiorców. Wiatr wiał z prędkością nawet 85 km/h.
W powiecie sokołowskim wiatr połamał wiele drzew, które zatarasowały drogi. Sporo pracy w związku z tym mają druhowie z jednostek OSP.
W nocy doszło też do dwóch pożarów. Jednostki OSP: Repki, Skrzeszew i Szkopy oraz strażacy z PSP gasili pożar garażu w miejscowości Kamianka. Ogień wybuchł też w budynku mieszkalnym w Kosowie Lackim, z którego ewakuowano 10 osób.

Reklama

NA ZDJĘCIU: Interwencja strażaków z OSP Jabłonna Lacka na ul. Targowej

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama
Najnowsze wiadomości