Reklama

Starosta dotrzyma słowa?

25/08/2015 11:35

Na lipcowej sesji rady powiatu Leszek Iwaniuk zapewnił radnych, że wnioskiem klubu PiS w sprawie wspólnych inwestycji z miastem na drogach powiatowych w Sokołowie Podlaskim radni zajmą się na kolejnej sesji.

Na lipcowej sesji rady powiatu Leszek Iwaniuk zapewnił radnych, że wnioskiem klubu PiS w sprawie wspólnych inwestycji z miastem na drogach powiatowych w Sokołowie Podlaskim radni zajmą się na kolejnej sesji.

Takie stanowisko ogłoszone zostało po naradzie, jaką zarząd powiatu odbył w przerwie sesji powiatowej. O sprawie pisaliśmy tu:

http://zyciesokolowa.pl/goraca-sesja-powiatowa/

Kolejną sesję Rady Powiatu Sokołowskiego zaplanowano dokładnie miesiąc po tamtym spotkaniu - w czwartek, 27 sierpnia. W porządku obrad nie ma jednak mowy o głosowaniu nad wspomnianą uchwałą, nie ma nawet umieszczanego niemal standardowo punktu o zmianach w budżecie. Radni mają jedynie podjąć uchwały w sprawie nabycia nieruchomości i zmian w zadaniach realizowanych przez PFRON. Początek obrad o godz. 13.

BG

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mieszxkaniec - niezalogowany 2015-08-25 12:37:43

    podobnież pieniądzxe z dróg poszły na urządzenie salonki , łazienki i sauny dla starościca, przekracza to wszystkie normy zachowań ludzi myślących.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mix - niezalogowany 2015-08-26 05:04:48

    Pani redaktor, zajmuje się Pani lokalną polityką już od dawna, a nie widzi Pani że sesja rady jest zwoływana przez jej przewodniczącego, a nie starostę. I to przewodniczący podpisuje się pod porządkiem obrad. A radni zajmą się czym zechcą: milczeniem albo układaniem nowej koalicji.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    sokół - niezalogowany 2015-08-27 23:00:19

    ludzi myślących to jest tylko dwoje w sokołowie. reszta to wg nich debile. zdrowo myśląca dwójka z wegrowskiej. reszta nie myśli. jak to mózg może czasem oszukać człowieka. myśli że myśli, zdrowo myśli. A tutaj takie oszustwo, żeby swój mózg okłamywał. no cóż. jakie dzieciństwo takie życie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama
Wróć do