
Od poniedziałku 18 maja 2020 r., Komenda Powiatowa Policji w Sokołowie Podlaskim wspólnie z podległymi Posterunkami Policji w Kosowie Lackim, Sterdyni oraz Posterunkiem Policji w Repkach, dołączyła do jednostek Policji w kraju, które już zmieniły numery telefonów. Aby dodzwonić się do jednostki Policji, zamiast numeru kierunkowego będzie trzeba wybrać wyróżnik MSWiA - 47.
Od poniedziałku 18 maja 2020 r., Komenda Powiatowa Policji w Sokołowie Podlaskim wspólnie z podległymi Posterunkami Policji w Kosowie Lackim, Sterdyni oraz Posterunkiem Policji w Repkach, dołączyła do jednostek Policji w kraju, które już zmieniły numery telefonów. Aby dodzwonić się do jednostki Policji, zamiast numeru kierunkowego będzie trzeba wybrać wyróżnik MSWiA - 47.
Jednak ze względu na skalę przedsięwzięcia planowany jest 6-miesięczny okres, podczas którego równolegle będą funkcjonowały dotychczas używane numery telefonów.
Efektem uruchomienia wyróżnika jest kompleksowa zmiana sposobu wybierania oraz kierowania połączeń dla stacjonarnych telefonów resortowych w tym Policji, która ma krytyczne znaczenie dla obywateli, ale również dla samych policjantów i pracowników Policji.
Wyróżnik AB=47 należy traktować jako jednolity numer kierunkowy do sieci resortowej w skali całego kraju. Do tej pory każda jednostka Policji zapewniała kierowanie ruchu pomiędzy publiczną siecią telekomunikacyjną (PSTN) a siecią resortową we własnym zakresie, co powodowało, że numeracja każdego z województw odzwierciedlała publiczną numerację opartą o podział na 49 stref numeracyjnych. Zmianie ulegnie sposób wybierania numeru resortowego z sieci publicznych stacjonarnych i komórkowych.
Poniżej podajemy aktualne numery telefonów do sokołowskiej komendy oraz jednostek podległych.
KOMENDA POWIATOWA POLICJI W SOKOŁOWIE PODLASKIM
08-300 Sokołów Podlaski
ul. Wolności 50
tel. 47 7074 200
fax. 47 7074 201
DYŻURNY KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W SOKOŁOWIE PODLASKIM
tel. 47 7074 200
fax. 47 7074 201
Posterunek Policji w Kosowie Lackim
08-330 Kosów Lacki ul. Łąkowa 3
tel. 47 7074 360
Posterunek Policji w Sterdyni
08-320 Sterdyń ul. Seroczyńska 1
tel. 47 7074 330
fax. 47 7074 333
Posterunek Policji w Repkach
08-307 Repki ul. Parkowa 7
tel. 47 7074 350
fax. 47 7074 353
Więcej informacji o numerach telefonów kontaktowych do poszczególnych wydziałów sokołowskiej komendy na stronie internetowej KPP Sokołów Podlaski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Siema Ziomki!! Orientuje się ktoś, czy Wanda Kruk zatrudnia nadal jakieś nowe osoby na stanowisko "plociuch lokalny"? Z tego co piszecie wyżej, Wanda zatrudnila już Jacka Sadowego. Czy ktoś jeszcze pomaga jej w inwigilacji? Jak duża jest ekipa? Proszę o jakieś info. Chętnie też bym się w to wkręcił... Dysponuje porządnym zestawem do podsłuchów. Mam 3 urządzenia do podsłuchu sejsmicznego przez ścianę, 4 urządzenia do podsłuchu GSM telefonów komórkowych oraz kilka pluskiew do podsłuchu radiowego wykorzystującego odbiorniki radiowe. Więc z chęcią pomogę :) Dowiedzialem się od kumpla, że Jacek Sadowy z powodzeniem wykorzystuje od wielu lat swój sprzęt do podsłuchu sejsmicznego i podsłuchu GSM. Wcześniej zakładał jeszcze ponoć podsłuch radiowy, ale obecnie te dwa pierwsze wiodą prym w warsztacie Jacka.
A co to znaczy,krytyczne znaczenie dla obywateli?