Reklama

"Bombowy" początek matur w Sokołowie Podlaskim

06/05/2019 09:10

Rankiem 6 maja do dwóch sokołowskich szkół, które przygotowywały się do pierwszego dnia matur wysłano mailem informacje o podłożonym ładunku wybuchowym.

Rankiem 6 maja do dwóch sokołowskich szkół, które przygotowywały się do pierwszego dnia matur wysłano mailem informacje o podłożonym ładunku wybuchowym. Dyrektorzy zawiadomili policję.

Przed godziną 8 do służb ratunkowych w Sokołowie Podlaskim wypłynęły informacje o rzekomo położonych ładunkach wybuchowych w Zespole Szkół Nr 1 oraz w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim.
Na miejscu pojawiły się natychmiast wszystkie służby. Po sprawdzeniu budynków zarówno „Szarej”, jak i „Rolnika” alarm okazał się fałszywy. Maturzyści bez przeszkód mogli przystąpić do egzaminu. Policja szuka osoby, która wysłała do szkół informacje o bombie.

UZUPEŁNIENIE:
W wielu szkołach w całej Polsce z powodu alarmów bombowych matury zostały odwołane.
Alarmy bombowe wszczęto m.in. w szkołach na Mazowszu - w Warszawie, Płońsku, Mławie i Nowym Dworze Mazowieckim. Policja sprawdza też zgłoszenia z Krakowa, Tygla, Końskiego, Tarnowa, Legnicy, Piotrkowa czy Rybnika. Ewakuowanych szkół wciąż przybywa i nie sposób wymienić wszystkie miejscowości, w których doszło do podobnego zdarzenia.
 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Olo - niezalogowany 2019-05-06 10:22:00

    Pewnie wiele osób by chciało tyłek skopać temu żartownisiowi

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    janbabel - niezalogowany 2019-05-06 12:39:00

    ja wam mówię to zemsta nauczycieli po odwołaniu strajku

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • ? - niezalogowany 2019-05-06 21:45:07

    I tak się fałszuje wiadomości...

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Widz... - niezalogowany 2019-05-07 13:58:10

    To niech odwołają Broniarza bo to on miesza, a nie znowu stresują młodzież. Broniarzem steruje Schetyna i wsio na temat. Słupki im nie wzrosły to dali spokój.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    nico - niezalogowany 2019-05-07 17:45:11

    I komu oni zrobili źle??? Rządowi ??, samorządowi ?? nauczycielom ??. Znowu dzieciaki rozpoczęły od dobrej rozbiegówki

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mijo - niezalogowany 2019-05-07 20:52:06

    Broniarz tak jak Kijowski kasę z datków przytuli, a jego mięso armatnie za strajk wypłaty nie weźmie - bo i nie powinno wziąć

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Widz,,, - niezalogowany 2019-05-08 18:49:35

    A Pan Broniarz jesienią wystartuje z listy PO do naszego parlamentu lub senatu i będzie przewodniczącym sejmowej komisji do spraw ,,Oświaty ,,

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama
Wróć do