Reklama

Dwoje dzieci w szpitalu po zderzeniu samochodów (film)

23/07/2015 17:51

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek na skrzyżowaniu dróg prowadzących do miejscowości Trzciniec i Żochy. Do szpitala przewieziono trzy osoby w tym dwójkę dzieci.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek na skrzyżowaniu dróg prowadzących do miejscowości Trzciniec i Żochy. Do szpitala przewieziono trzy osoby w tym dwójkę dzieci.

W czwartek, 23 lipca, około godz. 14,25 na trasie Kosów Lacki - Węgrów, w rejonie skrzyżowania dróg prowadzących do miejscowości Trzciniec i Żochy w gminie Kosów Lacki, doszło do zderzenia dwóch samochodów. Według wstępnych ustaleń, kierujący skodą felicja, 59-letni mieszkaniec tamtejszej gminy, najprawdopodobniej, jadąc od miejscowości Żochy, nie ustąpił pierwszeństwa jadącej skodzie octavia.

W wyniku zderzenia do szpitala została przewieziona dwójka dzieci w wieku 6 i 12 lat, jadących skodą octavia. Dzieci po badaniach lekarskich zostały zwolnione do domu. Kierujący skodą felicja, został przewieziony do Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości. Oboje kierujący pojazdami byli trzeźwi. Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez ponad godzinę, a następnie ruch odbywał się wahadłowo.

ASP.SZT. SŁAWOMIR TOMASZEWSKI

FOT. MACIEJ TOMASZEWSKI

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama
Wróć do