
Wyróźnienie I Liceum Ogólnokształcącemu im.Marii Skłodowskiej-Curie przyznano w jubileuszowym dla szkoły roku.
O przyznaniu tegorocznej Nagrody Rady Miejskiej w Sokołowie Podlaskim zdecydowano na sesji w czwartek, 21 czerwca. Uhonorowanie placówki, która od 1948 roku wykszłałciła kilka pokoleń sokołowian, nie wywołało wśród radnych żadnych wątpliwości.
O przyznanie tegorocznej nagrody I LO wnioskowało Sokołowskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne.- Szkoła od zawsze jest zaangażowana w pracę na rzecz lokalnego środowiska, wychowując uczniów na świadomych obywateli, zaangażowanych w sprawy swojego miasta - napisano m.in. w uzasadnieniu wniosku.
I Liceum w tym roku obchodzi 70-lecie istnienia. Jubileuszowe uroczystości zaplanowano na sobotę, 15 września. Tego dnia zaplanowano spotkania z pracownikami i absolwentami szkoły, możliwość obejrzenia placówki, cześć oficjalna, a także popołudniowy piknik. Dzień wcześniej odbędzie się jubileuszowy koncert. Więcej informacji o zjeździe wkrótce na naszych łamach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Brawo dla POWIATU !!!!! TO SZKOŁA POWIATU Sokołowskiego - GRATULACJE!!!!!
Brawo dla Miasta. Umie wznieść się ponad podziałami. A co powiat ma do tego...
Szacunek dla rady miasta, przewodniczącego rady miasta i Burmistrza
To jest nie tylko szkoła miasta, czy powiatu ale i regionu. Gratulacje dla Przewodniczącego Puściona, że dba o szkoły prowadzone przez powiat.
Niestety niektórzy albo czytają bez zrozumienia albo że wszystkiego chcą zrobić sprawę polityczną i zasługę Pana przewodniczącego Puściona. Moim skromnym zdaniem nagroda została przyznana w związku z jubileuszem 70-lecia istnienia i działalności liceum a nie w związku z działalnością tego Pana.
Szkołę w 21 wiek wprowadził Dyrektor Marcin Celiński. Nowe pracownie, obserwatorium astronomiczne, komputeryzacja, projekty unijne, wyjazdy zagraniczne na zielone szkoły itd.
Taki piękny jubileusz i Rada Miejska to docenia. Cieszmy się tym.