
W związku z budową ronda u zbiegu ulic Piłsudskiego i Bartoszowej od kilku tygodni kierowcom w Sokołowie Podlaskim doskwierają utrudnienia w ruchu.
W związku z budową ronda u zbiegu ulic Piłsudskiego i Bartoszowej od kilku tygodni kierowcom w Sokołowie Podlaskim doskwierają utrudnienia w ruchu.
Od kilku dni, w związku z pracami na drugim końcu ul. Bartoszowej, przy rondzie na Siedleckiej, wprowadzono tam ruch wahadłowy. To kolejne utrudnienie.
Na ubiegłotygodniowej sesji Rady Miejskiej w Sokołowie Podlaskim radni pytali burmistrza Bogusława Karakulę o to, kiedy nastąpi finisz prac i przywrócenie normalnego ruchu. Burmistrz wyjaśnił, że zgodnie z harmonogramem prace zakończyć się mają pod koniec października, na pewno na Święto Zmarłych utrudnień w ruchu w rejonie Piłsudskiego i Bartoszowej już nie będzie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
I co i już koniec artykułu? A gdzie obrzucanie błotem przez panią redaktor? Gdzie są Ci wszyscy mędrcy z komentarzy nikt nic nie napisze nie powie ? Jak pod innymi artykułami jest tyle mądrych wypowiedzi A tu jakaś cisza? Czyżby wyznawcy BK byli zgodni w sprawie ronda w tym miejscu to chociaż jakieś pochwały dajcie dla włodarza.
Jak nie pasi to do wójta. On rondo sprzeda i po problemie.
Burmistrz też dobry handlowiec tyle lat ludziom kit sprzedawać o obwodnicy tylko pozazdrościć. Ciekawe kiedy stadion przywróci do stanu uzywalnosci
Rondo jest w ciągu drogi krajowej. Burmistrz "rządzi" tylko drogami miejskimi. Radni pytali nie tego co trzeba. Niech się Pan Boguś zajmie swoją robotą.
A moze Slomiak niech zarzadzi Pikiete.Chlopiny z gm.kosowskiej znudzone bezczynnoscia,trzeba im zorganizowac rozrywke. Sobotka i Zalewski chetnie przyjada.
MORDO TY MOJA.Świetnie wykombinowałeś z tymi działkami.Świetny interes!!!!!
Niektórzy myślą , że to mryg oczyma i go niema - spoko tu trzeba troszkę czasu. Ci co robią szybko zaraz remontują.
Droga redakcjo, o działkach po torach wiemy już wszystko, liczymy na bezstronność i czekamy teraz na artykuł co z obwodnicą Sokołowa. Jak to możliwe że GDDKiA nie zamierza jej budować, ba -nie ma na nią żadnych, nawet wstępnych planów??? Od wielu lat burmistrz wmawia nam usilnie co innego- czyżby przez 20 lat nie kiwnął nawet palcem w tej sprawie????? Sądzę że temat ten interesuje bardzo wiele osób.
A czas do wyborow krociutki.Niech sie P.redaktor pospieszy,aby zdazyc do ciszy przedwyborczej.
Piszeta,że wszystko o działkach wieta.Co wy tam możeta wiedzieć.Pomyślta,za 9 ha łoddaje 18 ha i to ma być OK?Śmierdzi ta sprawa,fetor coraz większy!!!!!!!
Łoddajta Ruskie Doły,ino bystro.Toć rondo koło Ruskich Dołów.Może rondo zabirą,nie bedzie trza łobwodnicy.
Nie licz na jakąś odpowiedź - redakcja jest prasowym organem obecnej władzy (diengi na szlugi).
Te Sid, Ty to się dopiero spinasz, zgon zaliczysz przed ciszą wyborczą! Jak ten Łobywatel....para idzie w gwizdek chłopie:)
Śmierdzisz z daleka
teksty poniżej zera
Jak jesteś taki odważny szczurze, podpisz sie nazwiskiem. Bohater się znalazł. To kolejny wpis łamiący prawo i tym razem tego nie daruję. Przygotuj do sądu dowody na opłacanie redakcji przez burmistrza, jak nie znajdziesz, szykuj 20 tys. zl na Caritas.
Wszyscy widzą bezstronność Życia Sokołowa. Wystarczy poczytać artykuły i większość komentarzy.
A może to miłość
Te Onuca, wisi mi kto wygra wybory. Komentuję rzeczywistość.
Ruskie doły to ciekawy temat, jak to władza brała czyjąś działkę, to był kręt nie ma porównania z czymkolwiek
Sid dzieciaku, jak dorośniesz to zmienisz rzeczywistość startując w wyborach, a teraz zwyczajnie oddaję na Ciebie wielkiego *%#)!& zielona szarańczo, jak to z miłością do bliźniego powiedział, chrześcijański i europejski demokrata Grzegorz Schetyna. Amen
Całuski Onucku. Zmień idola, bo ten (Schetyna) jest toksyczny. I powodzenia w wyborach :)))) I pamiętaj - sam start to za mało żeby zmienić rzeczywistość. Bajoooo>
Hej, wrzuć na luz. On se robi jaja a ty tracisz grunt.
Chcecie coś więcej wiedzieć na temat sprzedaży ruskich dołów do starostwa zapraszam.
Przecież jesteś urzędnikiem i wiesz, że obowiązuje RODO i nic się nie dowiem, zapytaj szefa i napisz jak to było
Pytasz więc odpowiadam. Jedna działka po tzw. ruskich dołach były własnością skarbu państwa i to starostwo sprzedawało tą działkę a druga też z tych po ruskich dołach była działką prywatną i obecny właściciel kupował od prywatnego właściciela.
Czemu chrzanisz głupoty , znam doskonale sprawę kłamiesz jak z nut , to jest dla was charakterystyczny wy tak macie, czy myślisz,że mieszkańcy nie pamiętają jak to było wstyd.
A czy wiesz że za pisanie nieprawdy i publiczne znieważanie można zapłacić karę? Już taki jeden co ma gazetkę finansowaną przez gminę się przekonał i zapłacił 15.000 zł. na cel charytatywny. Może chcesz dołączyć? Przedstaw dowody albo idziemy do sądu.
zamiast cieszyć się, że jest dobra pogoda i prace idą bez przeszkód, puszczacie durne komentarze nie na temat.......... . Życzę wyboru dobrych kandydatów!
Sprawa działek w gminie wyjasniona.Prosimy o wyjaśnienie sprawy Ruskich Dołów,obwodnicy,zadłużenia miasta,rozpapranego ronda,sprzedaży działek i umarzania podatku biznesmenom.
głosujcie na wójta wójt zrobi wam betonowe rondo.
Słyszeliście dług gminy się powiększa przekroczył już 7 mln
Podobno wójt traci swój elektorat coraz większa grupa deklaruje, że będzie głosowała na Nowotniaka.
Słyszeliście wójt podobno kupił sobie za pieniądze urzędu gminy smartfona za 7 tyś., jak można tak marnotrawić pieniądze publiczne?
Wiem że to bzdura wójt powinien podać cię pudernico do sądu
Wójcie oddaj pieniądze za solary.
Wójcie zlikwiduj wiatraki.
Jeśli masz zły dzień, sprzedaj coś najlepiej tanio.
Jeśli chcesz sprzedać tanio działkę , a nie wiesz jak zgłoś się do wójta on ci pomoże.
Po szczekaniu jest skowyt już blisko
Czy może jest ktoś odważny i napisze coś więcej o tej 30.
Słyszeliście wójt obiecał, że jak zostanie burmistrzem to zlikwiduje folklor w mieście. Podobno ma na zamiar zlikwidować Zespół Pieśni i Tańca Sokołowianie, który funkcjonuje przy SOK, to oburzające, tyle lat ciężkiej pracy, a przyjdzie taki młody ZIELONY i wszystko pójdzie na zmarnowanie.
*%#)!& ci się we łbie,zlikwiduje Ośrodek Kultury ,Starostwo, Urząd Miejski,ulice, kamienice , nie możecie już wymyślić czegokolwiek na obronę swojego pryncypała szajba wam odwaliła w 100%
Duży sukces byłby gdyby na Starym Mieście rok w rok nie było by ciężkiego duszącego siwo-brązowo- zielonego dymu. Szkoda że ciepłownia znajduje się prawie na drugim końcu miasta. Od szkoły na Repkowskiej aż do Konkatedry gęsty SMOG.
Prezes PKS w swojej reklamie wyborczej przedstawia się jako przedsiębiorca i prezes PKS, natomiast w oświadczeniach majątkowych nie podaje, że prowadzi działalność gospodarczą albo że ma udziały. Czyżby zapomniał?
Czy wójt gm. Repki wystąpiła a PSL. Jej ,,NEKROLOG,, w Tygodniku Siedleckim jest bez logo i barw PSL. A co na to FRAJER Sawicki który ją namaścił na wójta gdy został posłem.
Jeśli nie macie argumentów przeciwko Pani Wójt, to szukacie ich na siłę. Z logiem, czy bez loga, Pani Wójt ciężko pracuje i rozwija gminę Repki. Wierzę, że tak będzie przez kolejne lata.
Mieszkam w gminie Repki i jestem z tego dumny. Żebyście nie wiem ile razy obrzucali naszą Wójt błotem, nie znikną nowe drogi, solary, świetlice, place zabaw. Zaklinanie rzeczywistości i kłamstwa nic wam nie pomogą, bo o dokonaniach p. wójt świadczy wygląd gminy. A posłem Sawickim się nie zajmujcie, lepiej popatrzcie co zrobił dla rolnictwa obecny rząd, który o wsi przypomina sobie zawsze przed wyborami. Aktualna władza zrobiła dla wsi MNIEJ NIŻ ZERO, a dodatkowo tak podniosła dochód z hektara, by jak najmniej rolników otrzymało 500+ i zasiłki rodzinne.
Sawicki to cwaniak kupił sobie w Sawicach firmę i produkuje grzyby
Łączą nas FIRMY wykonujące zlecenia UM!!!
Napisz coś bardziej konkretnego.
A ja dziś na głosowaniu naPiSałem na 4 kartkach po 1 X Czy moje głosy są ważne -- czekam na odpowiedz,,,,,,,
Wyborco bardzo dobrze ..NApisAŁEŚ. Twoje NApisANE iksy to ważne głosy.
Siemka wszystkim, jestem mieszkańcem tzw. "Złodziejowa". Od wakacji przyglądam się pracom wokoło ronda i ul.Siedleckiej. Pracom... ehhh to kpina nie praca. Na takim zleceniu powinno pracować 20-30 osób, a nie jak wielokrotnie widziałem było 5-8 chłopaków z szpadlami zamiast koparek.... Rozumiem sierpniowe upały, ciężko pracować, ale czy nie mogli zaczynać o 5 rano i od 11-14 mieć przerwę? Patrzyłem na nich wielokrotnie z szczera litością... Chciałbym wiedzieć i nie tylko ja kto się zgodził na tak długie papranie sie bo praca tego nazwać nie można... Rozumiem że mamy małe miasto, ruch niewielki poza tzw. godzinami szczytu, lecz na Boga kiedy włodarze zaczyna myśleć? Dlaczego dano zlecenie firmie która ma za mało pracowników? Dlaczego pozwolono na tak długi czasowo remont / przebudowę? Jest to kpina z nas - mieszkańców.. Ta praca przy prawidłowej organizacji i zapewnieniu podstawowych urządzeń budowlanych (prócz szpadli - które mieli) powinna się zakończyć po kilku tygodniach (2 max 3) a nie 3 miesiącach....
przecież to plan na druga ture zakończy się. Pomału, pomalutku, powoli, nie chodzi o komfort mieszkańców, tylko o II ture i trąbienie o sukcesie. Mam nadzieję, że Pasik wygra. Łącza nas Firmy wokół UM.
Człowieku, Ty się nie przyglądaj tylko bierz się za robotę. Myślę, że z Twoim zmysłem organizacyjnym i znajomością tematu niepotrzebnie się marnujesz. Proponuję zgłoś swoje usługi może w internecie a wkrótce rozdzwonią się telefonu bo takich fachowców poszukują.
Pracuje w tej tematyce, lecz w dziale prawnym, zajmuje się projektami. Znam sie na rzeczy, wiem co powinno być a co jest.... Ale rozumiem że bronisz pracodawcy, każdy z nas ma prawo wyrażać swoje zdanie i to tez uczyniłem. Pozdrawiam serdecznie