Reklama

Już godzinę po kradzieży byli w rękach policji

16/12/2022 11:10

Dwóch mieszkańców powiatu sokołowskiego postanowiło wybrać się „na łowy” do jednej z sokołowskich drogerii. Obiektem ich zainteresowania były perfumy. Dzięki szybkim działaniom policjantów z Wydziału Kryminalnego sprawcy kradzieży zostali zatrzymani. Grozi im do 5 lat więzienia.

W środę do Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim wpłynęła informacja o kradzieży perfum z drogerii. Policjanci podjęli natychmiastowe czynności, aby ustalić, kto skradł pachnący  asortyment. Sokołowscy kryminalni już godzinę po otrzymaniu zgłoszenia zatrzymali w bezpośrednim pościgu podejrzanych o kradzież, którzy następnie zostali osadzeni w policyjnym areszcie.
Dwóch mężczyzn, mieszkańców powiatu sokołowskiego (26 i 29 lat) usłyszało zarzuty. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

INFO/FOT. ST. SIERŻ. ALEKSANDRA BOROWSKA

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo




Reklama
Wróć do