Reklama

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek w Przedszkolu w Nowej Wsi

18/11/2020 09:53

W listopadzie obchodzimy jedno z najsympatyczniejszych świąt. Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie w dniu urodzin Walta Disney’a - 5 listopada.

W listopadzie obchodzimy jedno z najsympatyczniejszych świąt. Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie w dniu urodzin Walta Disney’a - 5 listopada.

To wspaniała okazja dla dzieci, ale i dorosłych, aby przypomnieć sobie swoich ulubionych bohaterów z bajek, które kiedyś oglądaliśmy. Bajki są nierozerwalnym elementem dzieciństwa. Ten dzień to wyśmienita okazja, by zanurzyć się w świat magicznych historii i zainspirować do wspólnej zabawy w bajkowym wymiarze. Dzieci z Przedszkola w Nowej Wsi nie mogły pominąć tak ważnej uroczystości. W bajkową podróż przedszkolaki wybrały się uczestnicząc w różnych zabawach: rozwiązywały ciekawe zgadywanki, układały puzzle i historyjki obrazkowe, kolorowały obrazki. Tańczyły do znanych utworów z bajek, brały udział w quizach i konkursach, a także prezentowały swoje przepiękne stroje. Ten dzień był doskonałą okazją do świetnej zabawy i rozwijania zainteresowań czytelniczych, sprawił dzieciom wiele radości.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama
Wróć do