Reklama

Mieszkaniec Otwocka wpadł podczas kontroli w Sokołowie

26/02/2018 10:44

32-latek nie powinien siadać za kierownicą samochodu, ale się tym nie przejmował. Dalszą jazdę uniemożliwili mu sokołowscy funkcjonariusze.

32-latek nie powinien siadać za kierownicą samochodu, ale się tym nie przejmował. Dalszą jazdę uniemożliwili mu sokołowscy funkcjonariusze.

We wtorek, 20 lutego, około godziny 21 na terenie miasta sokołowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 32-letniego mieszkańca Otwocka Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna posiada orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów do 2019 roku. Mężczyźnie mundurowi uniemożliwi kontynuowania dalszej jazdy. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski. 

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    JAK ? - niezalogowany 2018-02-26 19:45:32

    Jak uniemożliwili? To byłaby ciekawa informacja.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Proste. - niezalogowany 2018-02-27 07:55:35

    Zatrzymali prawo jazdy. Kazali/umożliwili panu z Otwocka zadzwonienie do kogoś, kto może kierować. Jeśli przyjechał, odebrał samochód i delikwenta jako pasażera. Jeśli jednak żaden znajomy nie pomógł, to auto policjanci na płatny parking odholowali, a gościa na PKS.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo




Reklama
Wróć do