W niedzielę, 9 sierpnia, około godz.19.30 w lokalu przy ul. Lipowej w Sokołowie Podlaskim doszło do bójki kilkudziesięciu osób.
W niedzielę, 9 sierpnia, około godz.19.30 w lokalu przy ul. Lipowej w Sokołowie Podlaskim doszło do bójki kilkudziesięciu osób.
Policjanci na miejscu ustalili, że w lokalu, gdzie odbywały się dwie różne uroczystości rodzinne, doszło do nieporozumień pomiędzy gośćmi. W trakcie awantury pomiędzy uczestnikami wywiązała się bójka, w której udział brało kilkadziesiąt osób. Pięć osób z obrażeniami ciała zostało przewiezionych do szpitali w Sokołowie Podlaskim i Węgrowie. Osoby przewiezione do szpitali znajdowały się pod działaniem alkoholu. Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze